Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek is teli van...

Szerintetek is teli van dagadt és csúnya nővel Alekosz műsora, a Szerelem a legfölsőbb szinteken?

Figyelt kérdés
Állítólag több ezer jelentkező közül választották ki őket, akkor bele sem merek gondolni, milyenek voltak, ha ők a legszebbek. Ráadásul Alekosz többször hangot adott annak, hogy a vékony nőket részesíti előnyben, ennek ellenére 16 lányból 12 molett vagy egyenesen dagi.
2011. máj. 12. 17:48
 1/10 anonim válasza:
34%
Én nem veszem észre, hogy "12 molett vagy egyenesen dagi". Te még nem láttál molett vagy egyenesen dagi lányt. És különben is: Képzeld, lehet a molett vagy egyenesen dagi lány is okos, kedves, értelmes és nagyon szép lelkű. Miért: jobb a testvérpár, akik iszonyat unintelligensek és bunkók? Ja, hogy ropik?!
2011. máj. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen ezt én is észrevettem. Azt azért nem mondanám, hogy sokan molettek, meg dagik, inkább azt hogy van rajtuk pár kg felesleg. Van akin több, persze, de szerintem azért nem mind dagi. Na mindegy, egyébként tényleg durva hogy a több 1000 jelentkezőből ők voltak a legszebbek... Nem azért hogy én olyan tökéletes vagyok, na de azért... bár lehet mindegyik nő ilyen volt.. Mert ha belegondolok ilyen műsorba csak olyanok jelentkeznek akik 1.fanatikus rajongók 2.senkinek nem kellenek, és azt hiszik így szebbek meg menőbbek lesznek hogy a tv-ben szerepelnek. Ja és majdnem kifelejtettem a 3. pénz 4. hírnév. Egyébként szerintem nagyon buták, úgy néznek Alekoszra, meg úgy beszélnek róla, mintha valami isten lenne.. :S
2011. máj. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%

"Szerintetek is teli van dagadt és csúnya nővel Alekosz műsora"


Nem. Abban viszont biztos vagyok, hogy te nagyon ráérsz ha ilyen f@szságokkal foglalkozol.

2011. máj. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Gondolom aki itt visszavágott a kérdezőnek, az is dagadt. :D :D Am szerintem egy vékony, szép, és okos nő alapból nem jelentkezik ilyen műsorba.. :D Na meg mi kell a népnek? A kőbunkó, igénytelen átlagos ember. Azzal tud csak azonosulni.:D
2011. máj. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Gondolom aki itt visszavágott a kérdezőnek, az is dagadt. :D :D "


Ráhibáztál 177/60 kg férfi vagyok.

2011. máj. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%

észrevettem én is, és azt is, hogy mindenben a szőkéket választja ki XD legtöbbször....

19:33-nál a pont, teljesen egyetértek vele, ment neki zöldkézXD

2011. máj. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Miért: jobb a testvérpár, akik iszonyat unintelligensek és bunkók? Ja, hogy ropik?!"


Mondd, te vak vagy, vagy szimplán hülye??? A testvérpárból az egyik egy undorító dagadvány, a másik meg felsőtestre elmegy, viszont vállalhatatlan oszloplábakkal rendelkezik. Mind külsőre, mint viselkedésre ők a legundorítóbbak.

2011. máj. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
szerintem is a testvérpár a legundorítóbb... ahhoz képest, hogy Alekoszért "küzdenek" elég rendesen ócsárolják őt is, persze gondolom, mert nem őket választotta/csókolta meg...
2011. máj. 14. 19:23
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is az tűnt fel elsőként, hogy milyen vaskos nőkent válogattak össze javarészt, és a nagy részük mennyire egy kaptafára megy. Az a röhejes, hogy ez a felhozatal nem is Alekosz ízlését tükrözi, hanem Olivérét és az RTL Klubét vegyesen.

Biztos vagyok benne, hogy nem a legszebb lányokat válogatták össze, hanem azokat, akiktől veszekedéseket meg hisztit reméltek, és akiknek elég sok sötét folt van a múltjukban és a jelenükben ahhoz, hogy majd a bulvárlapok tudjanak a későbbiekben miről írni.

Sztem csak egy szép van közöttük (a nevét nem tudom) - egy nagyon fiatal, hosszú szőke hajú lány... Jó kérdés, mit keres itt. :-S

A testvérpár nekem is nagyon unszimpi - eleve irreális, hogy mindketten szerelmesek legyenek Alekoszba és mindkettőt beválogassák. Sztem épp azért hívták be őket, hogy csinálják a fesztivált. :-S

... Ami még feltűnt, az az, hogy Alekosz viselkedése mennyire színpadias: távolságtartó, modoros, üres közhelyeket puffogtat. A VV-t nagyon ritkán láttam (elejétől a végéig egyetlen részt sem, csak nyomokban), de ott nem ilyen volt, sokkal lazábban viselkedett.

Mondjuk, soha nem volt szimpi (ahogyan a VV-ben senki), de most még ellenszenvesebbnek találom.

Látszik rajta, hogy egyik lányhoz se vonzódik igazán (ami mondjuk nem is csoda), és nyilván csak szerepet játszik a pénz kedvéért.

... A nők sztem megdöbbentőek, egyiknek sincs tartása és önbecsülése. :-S

2011. máj. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok: a másik pedig, hogy olyan előnytelen ruhákba paszírozzák ezeket a nagy darab nőket, amikből kilóg a narancsbőrös combjuk meg a fenekük. Vhogyan annyira hasonló volt a legelső napon is a ruháik stílusa, hogy azt feltételezem, nem a saját ruháikat hordják. Ha jól gondolom, akkor viszont felmerül a kérdés: miért nem adnak rájuk az alakjukhoz passzoló darabokat? Tényleg nem tudom, ők döntik-e el, milyen ruhát vegyenek fel vagy kapnak tanácsot, de néhány darab csak arra jó, hogy kiemelje és eltúlozza a nem éppen előnyös tulajdonságaikat.
2011. máj. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!