Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miert kell lealacsonyitsa...

Miert kell lealacsonyitsa magat (meg jobban ) az RTL klub azzal hogy ilyen kozonseges kuplerajos musort talal ki?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 09:24
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Lätom szövegertessel vannak problemäid:

a Barätok köztben nincsennek büntenyek, lopäsok, csaläsok, eröszak....? azt nem nezik az osztälytärsak?? arrol nem temäznak az iskoläban???? miben különbözik a barätok közt, alekosz müsorätol?? miert mindig a VV-t kell szidni???

2011. máj. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
a barátok köztben is fűvel-fával dug mindenki, az is igaz :D
2011. máj. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

1. van különbség a BK és VV között elmagyaráztam már másik kérdésben is neked, de úgy látom nehezen akarod megérteni na mindegy

2. az RTL (meg a tv2 is) színvonala eddig is nagyon lent volt, nincs már nagyon mit rontani nekik

2011. máj. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
38%
akkor elmondom Neked megint: NEM KELL EZEKET A CSATORNÄKAT NEZNI, HA BÄRMI KIFOGÄS VAN VELÜK!
2011. máj. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a műsor nem volt betervezve. Hirtelen csak ennyire futotta az RTL-nek. Hiszen gondoljatok bele, a VV-t 3 ember adta fel (Gina, Zsuzsi és Laci), ha ez nem történt volna meg akkor még 3 hétig tartana a VV, az Alekoszos műsor meg pont 3 hétig tart. Gondolom eddig bérelik a villát, vagy valami ilyesmi!:)

Alekoszt meg sokan szeretik, biztos lesz nézettsége a műsornak.

2011. máj. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Utolsó! Kicsit butasgot írtál. :)

Zsuzsi helyére raktak be egy másik játékost (Ildit) aki rendesen párbajjal esett ki. Gina helyére ugyan nem ment be senki, de ha azt nézzük 14 szereplő volt betervezve, és Jerzyt pluszba tolták be, szóval még igy is egál, Laci kiesése pedig nem változtatta meg a finálé időpontját.

Nem bérlik a villát.

2011. máj. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
52%-os kedves szimpatikus valaszolo:talan az RTL-nel dolgozol,miert bant teged ennyire a dolog,nem kotelezo tovabb irni ide....
2011. máj. 10. 14:47
 18/25 anonim ***** válasza:
67%
Lätom, nem sikerül elfogadni, hogy igazam van. Mär azert is hajtod a hülyesegedet. Arra meg nem välaszoltäl, hogy ha elkapcsolsz, az miert nem szimpatikus megoldäs Neked?
2011. máj. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

52%-os, már megírta a kérdező. Tényleg nem tudsz leszállni erről a témáról, ha már érdemlegeset nem tudsz írni? Csak hogy ne kelljen visszakeresned:


"A kérdező kommentje:

Kedves masodik ,latom kotekedni akarsz,nem ertetted amit irtam.Nem azt irtam hogy a gyerekem ezt nezi.Eleg ha nezik az osztalytarsai,errol temaznak,merthogy nem ejjel van a musor.Ha nem tudasz ertelmeseket irni akkor allj tovabb,en nem vitat nyitottam."

2011. máj. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

:(

Jól van na, nem követtem nagyon a VV-t!:) Köszi, hogy kijavítottál!:)

2011. máj. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!