Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerinted Alekosz új műsora...

Kokakólalájt kérdése:

Szerinted Alekosz új műsora sikeres lesz?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 15:31
1 2
 11/14 anonim válasza:
51%
A sok igénytelen csicska biztos élvezni fogja egy újabb igénytelen balf@sz semmirekellő okoskodását. Lehet lepontozni de ez van, igényteleneké a világ... Hajrá népbutítás...
2011. máj. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Szerintem nem lesz nagy sikere. Azért sem , mert nagyon sok igazságtalanság volt ebben a műsorban végig.Unják a nézők a betanult okoskodó fejbillegetését.Mint egy kisgyerek aki..ha mond valamit várja a visszajelzést a felnőttől ..vajon most jót mondtam?? Az embereket teljesen hülyének nézte az RTL.Csak azért nyerették meg ALKOHOLOSSZAL a fődíjat, mert előre megszervezték a feleség keresem c. műsort anélkül , hogy tudták volna mit reagál a Drinkes stikkes.Nagy égés és pénzbeni veszteség érte volna az RTL.-t.Így , hogy Alekoszsosemtosz megnyerte most már az RTL "kezében" van, azt csinálnak vele amit csak akarnak. Meg is tudnak vele csináltatni mindent , mert elvette az a főnyeremény.Szerepelni meg szeret...kis stílű buta iszákos unszimpatikus ember. Igen! Sajnos , hogy a fiataloknak ez a példa jut.
2011. máj. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
ismét én..egy szó kimaradt az előző mondatból.."Meg is tudnak vele csináltatni mindent , mert elvette az eszét a főnyeremény.Szerepelni meg szeret...kis stílű buta ...stb..stb.... még annyit : csak meg kell nézni a "feleségfelhozatalt"
2011. máj. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Biztos.Alekoszt szereti mindenki, úgyhogy BIZTTOOS :D
2011. máj. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!