Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Egy-egy Barátok közt illetve...

Egy-egy Barátok közt illetve Jóban-rosszban c. sorozattal kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

Barátok közt: Attilának hogyhogy van egy lánya? Azt hittem csak Mártitól van gyereke, ki az a szőke leányzó? Ki az anyja és miért bukkant fel? Zsófia és Kinga megint összevesztek, ha igen miért?


Jóban-rosszban: Szilva és Isti mikor békültek ki? Én azt hittem Isti válni akar. Akkor most Isti Gergő valódi apja?


2011. máj. 4. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Jóban Rosszban-ról tudok csak írni:

Szilvia el akart utazni az anyjához, már a buszon ült, amikor István utánuk ment, és kibékültek.

2011. máj. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attila tinedzser volt amikor lefekudt a nagynenyevel,ittas allapotban volt.Eddig ausztiaban eltek most hazakoltoztek,most tudta meg Attila hogy van egy eltitkolt lanya.

Kinga feltekeny Zsofi boldogsagara hogy neki minden osszejon,nem vesztek ossze csak Kinga irigy.

2011. máj. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi...


"Szilvia el akart utazni az anyjához, már a buszon ült, amikor István utánuk ment, és kibékültek."


Nekem ez olyan Te vagy az életemes cucc. .S

2011. máj. 4. 15:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nem egészen, mert Kinga azért van/volt (tegnap a békülés jelét adta) berágva Zsófira, mert Szabi táncikás műsorát Ő szervezte be!
2011. máj. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!