Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Örülsz hogy Éva ment vissza?...

Örülsz hogy Éva ment vissza? : - )

Figyelt kérdés
Én nagyon.Hála istennek kiesett ez a fekete özvegy.
2011. máj. 1. 22:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
42%
Igen ! Nagyon megérdemelte.
2011. máj. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
36%

23:21 igazad van!!


Tenyleg rohadt unalmas, hogy mindig azzal jonnek, h bunda....

Fekete ozvegy...ezen mekkorat rohogtem:-DDDD

2011. máj. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
27%
Eegen!!Nagyon örültem,remélem a végén ő nyer majd!:)
2011. máj. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 alkesz éva ***** válasza:
65%
Remélem,hogy a döntőben elsőnek fog kiesni ez a retkedék,majd akkor nem lesz ilyen menő,hogy mindenkit fikázzon.
2011. máj. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
60%
Az, hogy Éva került vissza, csak azt mutatja meg, hogy a szavazni hajlandó emberek többsége miféle. Ennek ellenére még mindig az a helyzet, hogy az értelmesebb réteg, ha nézi is ezt a műsort, nem fog szavazni akkor sem, ha nagyon nem ért egyet a szavazati arányokkal, vagy egyáltalán nem is foglalkozik a VV-vel. Nagyon remélem, hogy nem ennek a játéknak az eredménye mutatja meg a lakosság erkölcsi és értelmi szintjét.
2011. máj. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
15%

A f.asznak kell lepontozni a válaszolókat? Valaki nagyon ráér ok nélkül osztogatni a piros kezeket mindenkinek.-.-"

De nagyobb öröme az életben ne legyen neki, ezt kívánom! :)

2011. máj. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
54%
Szánalmas, hogy ez kell az embereknek. Végül is érthető, hisz Anikó okos, intelligens és gyönyörű, miközben Éva buta, hisztis, és ronda. Látszik hogy többen tudnak azonosulni az ő személyiségével, mert magukat látják benne, és a magyarok különösen irigyek, ha valaki jobb náluk valamiben, főleg ha ennyi mindenben.
2011. máj. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Azt szerettem volna, ha Anikó megy vissza. Évával sincs semmi bajom, nekem kifejezetten szimpatikus hogy kimondja amit gondol, csak szerintem egyszerűen már unalmas amit csinálnak Alekosszal. Ő nyomul, Éva elutasítja, nem szólnak egymáshoz, aztán meg kibékülnek és egymás nyakába borulnak.
2011. máj. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Es Aniko szarkavarasa es allando ketszinuskodese?az nem volt unalmas???mondjuk unalmas nem, inkabb felhaborito.....
2011. máj. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!