Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi lett a Terminátor sorozatta...

Mi lett a Terminátor sorozattal mert multkor néztem az RTL klub teletextjét és nem találtam sehol?

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 18:52
 1/6 anonim válasza:

szerintam egy darabig nem is fogod

mer az RTL gondolt eggyet es levette a sorozatot nem tudom h akkor miert kezdett bele de az a lenyeg h ket CSI is megy belehaltak volna ha levetitik meg azt az 5 reszt az 1. evadbol?!

2009. márc. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem volt elég nagy a nézettség ezért nem vetítik tovább. Az első évadot szerintem is lenyomhatták volna legalább, összesen kilenc rész. Azt írták valahol, hogy majd valamikor fogják folytatni, persze nem fő műsoridőben. Szerintem jó sorozat, mondjuk én nagy terminator fan vagyok, így lehet kicsit elfogult lennék. Ha szeretnéd nézni tovább akkor [link] oldalon letöltheted.
2009. márc. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyanítom,hamarosan lepasszolják a CoolTV-nek.
2009. márc. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. márc. 14. 18:58
 5/6 anonim válasza:
Szerintem azért vették le mert túl béna volt!Schwarzeneggernek jobban állt!
2009. jún. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszett,Hát azért mert kicsi volt a nézzetség.

Én nekem meg a hűlye Gyözike Show ,meg a vacsora csata nem tetszik.Azok olyan rosszak de ez kell a népnek.

Szerintem a Terminátor Sorozat 1000X jobb.

2010. aug. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!