Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Lattatok milyen reszeg volt...

Lattatok milyen reszeg volt Eva a mai osszefoglaloban? Egy ilyen szemely nyerjen?

Figyelt kérdés
Utalatos amikor egy no alig bir beszelni a reszegsegtol.
2011. ápr. 24. 20:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Igen, nem köpködnek, de a részegség volt a téma. Attól még Anikó sem viselkedik szépen ittasan, csak másféleképpen, mint Éva.
2011. ápr. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én nem tudom honnan veszitek hogy részegen őszinte az ember. Ez hülyeség... -.- Mindenkire máshogy hat a pia... Amúgy meg Éva tuti hogy nem gondolta komolyan, szóval még mindig ő nyerjen mint az a nyávogós Anikó
2011. ápr. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Eva undorito volt mint mindig.Kar hogy Alekosznak nem mutatak meg miket mondott rola.
2011. ápr. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Anikó a kijózanodása után sem szépíti az alkohol hatása alatt kifejtett véleményét, Évával ellentétben, aki mindig azzal mentegetőzik, hogy azt "ő nem gondolta akkor komolyan".

Én egyébként valahogy Anikót még aranyosnak is találom, mikor piásan szerepel. Tény, hogy ő ilyenkor sem válik olyan közönséges köpködős cigánnyá.

2011. ápr. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
ma 10:16 Viszont te drága, a cigányozással egyáltalán nem vagy aranyos... nézz magadba, aztán utána mocskolódj!
2011. ápr. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Bocsánat, ha megsértettelek, de én nőt nyilvánosan, felindulásból köpködni még csak ebből a fajtájból láttam. Aki pedig még annak tudatában is megteszi ezt, hogy kamerák tucatjai veszik fel e nemes cselekedet, és tv nézők százezrei csodálhatják meg, túl nagy elismerést ne várjon kicsit is különb emberektől.
2011. ápr. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
ma 12:09 Engem nem sértettél meg, viszont őket igen... és nem hinném, hogy különb viselkedést mutatsz, ha cigányozol!:)
2011. ápr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak,hogy általában én vagyok itt az egyik, aki a megrögzött cigány gyűlölőket igyekszik meggyőzni, hogy ne általánosítsanak, ha róluk van szó. Ha úgy jobban tetszik, itt is hozzáteszem, hogy tisztelet a kivételnek, de nekem már nem egy esetben volt "szerencsém" hasonló stílussal találkozni, és nem a fehér bőrű ember fajtától. Viszont Éva jó példája annak, hogy ugyan ez a viselkedés az ő esetükben sem kizárt. Én pedig köpködni legfeljebb fogmosáskor szoktam, elképzelni sem tudom, hogy bármi más okból is - különösen nyilvánosan - hasonlót tegyek. Antialkoholista sem vagyok, de még olyan mértékig nem ittam le magam soha, mint Évike már jó párszor a villában töltött néhány hónap alatt, tulajdonképpen egy ország szeme láttára.
2011. ápr. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Hagyjuk most ezt a ciganyos dolgot, a kerdes nem az volt.
2011. ápr. 27. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!