Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Lattatok milyen reszeg volt...

Lattatok milyen reszeg volt Eva a mai osszefoglaloban? Egy ilyen szemely nyerjen?

Figyelt kérdés
Utalatos amikor egy no alig bir beszelni a reszegsegtol.
2011. ápr. 24. 20:06
1 2
 1/19 Strigi ***** válasza:
Ki az az Éva?
2011. ápr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%

Mért akkor nyerjen egy Jerzy vagy egy Anikó? Ugyan már... Én még mindig úgy gondolom (és ez nem fog változni csak azért, mert Éva néha részeg), hogy ő vagy Alekosz nyerjen!:)

Hidd el isznak a többiek is... egyébként nem egyszer volt már, hogy Anikó alig tudott beszélni, olyan részeg volt! Szóval ne csak Évát vedd észre!

2011. ápr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%
utolsónak igaza van!
2011. ápr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
én már akik bent maradtak egyiknek se szurkolok, csak NE éva nyerje meg. a saját barátját kitúnrá, meg elbújna a háta mögé, csakhogy ő bent maradjon? ezt csinálta egész végig, de mikor ma azt mondta h alekosz sem érdemli meg a finálét... pff gusztustalan, arról meg ne is beszéljünk, hogy nem tud viselkedni, köpköd, káromkodik, kibeszél mindenkit, most hirtelen nyal jerzynek... menjen szépen haza és kicsit nevelődjön meg!!
2011. ápr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Anikóval is legalább ennyiszer előfordult, hogy nem tudott beszélni a részegségtől....

Alekosz úgyszintén szeret inni, persze ő nem nő. Ne csak egy embert vegyél már elő egy olyan dologgal, ami a többire ugyanúgy igaz.

2011. ápr. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Anikót nem szoktad látni? Akár hányszor buliznak, Anikó mindig sík részeg. Ő aztán igazán undorítóan be tud rúgni.
2011. ápr. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Szerintem reszegen Eva a leggusztustalanabb es lehet hogy sokan azert szeretik hogy iszik,mert olyankor erdekes dolgokat produkal.Azert nekem eddig o tunt fel a legjobban a reszegsegeivel.Egyebkent o vagy Aniko teljesen mindegy,itt az a lenyeg hogy nagyon csunya amikor egy no segg reszeg.
2011. ápr. 24. 23:21
 8/19 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy? Mégis Évát emelted ki a kérdésedben. Egyébként meg egyikse nyerjen ezzel az erővel, mert mindegyikben van olyan gusztustalan tulajdonság, ami szeintem kizárná.
2011. ápr. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
mert érdekes, mikor anikó vagy alekosz részeg volt, ők nem köpködtek meg káromkodtak úgy mint egy traktoros... és azt ne mondjtok, h nem vettétek észre milyen egy kis görény az éva, folyton alekosz mögé bújik, kihasználja, kifacsarja az embert teljesen, simán elnézné h helyette kimegy párbajozni... egyedül azt sajnálná ha miatta kiesne, azzal neki nincs gondja h a saját csatáit neki kell megvívnia!!
2011. ápr. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
hmm egyetértek, hozzátenném h részegen mond igazat az ember és évike tegnap jól elárulta magát h mindent MINDENKIT bedobna csak ő benne legyen a fináléban, ennyit a nagy barátságairól... pff.
2011. ápr. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!