Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Olivér lenullázza Anikót. De...

Olivér lenullázza Anikót. De hát Olivér sokkal nagyobb részben volt hibás. Szerinted nem?

Figyelt kérdés
-
2011. ápr. 21. 19:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 20:23

Én is figyeltem akkor Olivér pofáját, látszott rajta, hogy igen csak sz@rul érzi magát. Tudja ő nagyon jól, hogy milyen aljasul viselkedik, csak retteg, hogy megint balhéja lesz az ő drága kis szerelmével, ha Anikó szépen kipakol azokról a dolgokról is, amiről talán még a nézők sem tudnak mindent.

Anikó nem egy buta lány, ha vannak is néha olyan húzásai, és ha nincs alkohol hatása alatt, akkor hiszti nélkül is rendesen oda tudna mondogatni érdekes dolgokat a suttyónak.

2011. ápr. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Érdekes, én nem azt láttam rajta, hogy szarul érzi magát. Kíváncsi lennék, hogy mit tudott meg Anikóról idekinn, amiért ennyire elhidegült tőle.
2011. ápr. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Itt nem elhidegülésről van szó! Olikának kiadta a kis szerelme, hogy csak akkor mehet vissza a villába, ha nagy ívbe elkerüli Anikót, különben dádá és esetleg pápá lesz a vége.
2011. ápr. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ezt Enikő mondta neked?
2011. ápr. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Pontosan!
2011. ápr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
:)
2011. ápr. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!