Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Olivér lenullázza Anikót. De...

Olivér lenullázza Anikót. De hát Olivér sokkal nagyobb részben volt hibás. Szerinted nem?

Figyelt kérdés
-
2011. ápr. 21. 19:59
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ráadásul gyáva is, mert nem meri felvállalni a dolgokat, azzal hogy nem megy beszélgetni Anikóval.
2011. ápr. 21. 19:59
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Olivér egyszerűen nem akarja Anikó miatt okckáztatni Enikőt...
2011. ápr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nem. Jól teszi Olivér, hogy nem megy beszélgetni Anikóval.
2011. ápr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Ezt én elhiszem, de azzal hogy elmondja ANikónak, hogy vége meg ilyenek azzal mit kockáztatat???!

Ráadásul nagyon jóba voltak, mikor kijött Olivér.

2011. ápr. 21. 20:05
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát szerintem Olivér nagyon hülye. Azt mondja, nincs mit megbeszélni...
2011. ápr. 21. 20:09
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Enikő megtiltotta neki, hogy beszéljen Anikóval!:)

Amikor Anikó véleményezte, hogy Oli mit mondott (miért nem akarja Anikót fináléba), Olivér akkorát nyelt, szerintem gombóc volt a torkában.

Ha meg magától kerüli, akkor a 15 évesek szintjén van kb. Pedig nekem ő a kedvencem, de ez nevetséges (és szánalmas), hogy nem bírt vele beszélni...

2011. ápr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nekem is Olivér volt mikor kiesett. Akkor mondtma is, hogy többet nem nézem a VV-t, és nagyon rültem, hogy visszamegy kíváncsi is voltam mi lesz Anikóval, erre semmi, mert elkerüli. Nagyot csalódtam.
2011. ápr. 21. 20:25
 8/16 anonim ***** válasza:
81%

Sztem maximálisan Olivér volt a hibás ebben a dologban. Ha nem kérdezgeti Anit folyamatosan h na mond már el h bejövök neked? tetszem neked ? akkor nem történik ez -.-"

A Béci letudta rendezni ezt a dolgot Anikóval, pedig neki is barátnője volt, akkor Olivér miért nem tudta ezt megtenni ?? azért mert egy sutyerák, undorító alak , gusztustalan a viselkedése !!!

2011. ápr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%
Olivér gerinctelen, de erről már az előbb megírtam a véleményem egy hasonló kérdésnél.
2011. ápr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

jól teszi szerintem is

semmi értelme egy műbalhét csinálni belőle

2011. ápr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!