Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A német RTL is olyan mocskos,...

A német RTL is olyan mocskos, mint az RTL Klub?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Mit értesz mocskos alatt??
2011. ápr. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Ritkán nézem, de nem tűnik annyira "mocskosnak", mint a magyar, legalábbis nincs annyira elcelebesedve. Arról nem is beszélve, hogy ott a "sztárok" se ilyen mondvacsinált, ingyenélő senkik, mint nálunk.
2011. ápr. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát igen, és nagyon idegesítő, hogy minden mocskot ő talált ki: Mónika Show, Balázs Show, Való Világ, stb.

Meg ez, hogy a szavazásokat is teljesen manipulálják...

2011. ápr. 23. 19:18
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
A német és a magyar RTL szerintem ég és föld. A német tényleg nincs tele celebekkel , meg ilyen való világhoz hasonló ocsmányságokkal főműsoridőben. Ott talán nem megy annyira a népbutítás mint nálunk. Rendesen szokták tartani a műsoridőt és sokkal színvonalasabb és komolyabb az egész. Egy jó példa erre a német és a magyar Legyen ön is milliomos.. hát csak annyit,hogy idehaza a szerencsétlen embertől még 5 milliót is sajnáltak , ott meg 32.000 euró alatt szinte meg se állnak, a műsorvezető úgy rugdossa el őket szinte addig , nem az a célja,hogy ne vigyenek el semmit. A fődíj meg nem 40 millió , hanem 1 millió euró hát ennyit erről. Összességében szerintem mivel az 80 millió embernek szól szerintem már csak ebből kifolyólag is sokkal komolyabb.
2011. máj. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10%
Kedves Kérdező! Fejezd be! Ez hogy az RTL klub manupulálja a szavazatokat csak feltételezés,kitaláció!
2013. márc. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!