Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tudom, hogy nem szeretitek a...

Tudom, hogy nem szeretitek a VV-s kérdéseket, de érdekelne, hogy mi a véleményetek erről a cikkről?

Figyelt kérdés

Én Alekosz és Éva fan vagyok és nem örülnék, ha Anikó nyerne. Nagyon megfogott ez a cikk és egyből azt mondtam magamba, hogy van benne valami. Szerintetek?


VV Béci kiesésének valódi oka: Az RTL megtiltotta Bécinek, hogy Anikót hívja ki, mert Anikó a titkos befutó a Való Világ nyereményére. Azonban az erős Béci kiejtette volna a gyenge Anikót. Jerzy győzelmét könnyű volt megmagyarázni azzal, hogy az utóbbi hetekben sokan megkedvelték, valamint, hogy Alekosz rajongói közül sokan rá szavaznának...Anikó Évát pedig simán legyőzi, a döntőben pedig már nincs akadály, mivel Alekoszt a nézők megunták a VV végére. Így Anikó lesz a befutó. Béci kiesésének valódi oka, hogy túl furcsa lett volna, ha Anikó mind a két nagyon erős játékost lekörözi a döntőben, így azonban ez nem lehet feltűnő. Az RTL mocskos átverése. Bécit csalással ejtették ki! A két nagy favorit: Alekosz és Béci csak elterelő hadművelet volt, hogy Anikó közben szépen csendben arasson győzelmet.


2011. ápr. 20. 17:27
 1/10 anonim válasza:
már anyira sem érdekel, hogy már a ki kit dugott meg sztárhíreket sem veszem észre benne
2011. ápr. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

Feletébb érdekes:

1. X hónapja még Olivér volt a titkos befutó,

2. Majd jött Béci, hogy az RTl előre megírta... meg hogy bunda...

3. Akkor ugye egyesek szerint Alekosz nyer, ami előre meg van írva, mert az RTL kedvence és saját műsora is lesz...

4. Most meg Anikó a titkos befutó...


Szóval bárki nyer Bunda... REMEK (Y)

2011. ápr. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szánalom...
2011. ápr. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
ez tök hülyeség, semmi értelme, Am én Anikónak szurkolok, nem is lenne baj ha ő nyerné meg
2011. ápr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Hát,igen...Én már nem hiszek semminek és senkinek a VV kapcsán...Biztos ki fogják találni a Blikk-ben meg az ilyen magazinoknál,hogy azért nem az nyert akiket ők mondtak,mert az RTL direkt mindig megváltoztatja a nyertest mikor ők kiírják az aktuálist...


De ennek se hinnék...

2011. ápr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ugyan már...

Bárki nyerne az Neked mind bunda lenne, igaz? Csak hogy felesleges kérdéseket írhass ki..

2011. ápr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha jól belegondolunk van benne logika, sőt. Majd úgyis kiderül, addig meg kár ezen agyalni.
2011. ápr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Szerintem az egész VV egy nagy csalásm és igen, arról szól, amit az 1. válaszoló írt, hogy ki dug meg kit. Attól lett ilyen nagy a nézettség, hogy főműsoridőben nincs jobb néznivaló a tévében... ennyi. Ez a véleményem.



(Egyébként csak megjegyzem, én is VV-függő vagyok, de ez az igazság =D)

2011. ápr. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Egy szóval sem írtam, hogy bunda a VV.

Csak érdekes, bár elég sok ilyen cikk megjelent már, hogy azt sem tudja az ember, hogy mit higyjen el az egészből...

2011. ápr. 20. 18:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez butaság. Eddig Béciről terjengett, hogy vele akarják megnyeretni, aztán most hogy kiesett, már az Anikóval? Érdekes, ez miért csak most derült ki? Ha ennek lenne valami valóság alapja, akkor már kezdetektől, vagy legalábbis a műsor közepétől lehetett volna erről olvasni, hogy Anikót akarják befutónak, nem csak most, mikor ezt könnyedén bele lehet magyarázni a történtekbe. A másik ok amiért ez baromság, az az, hogyha amúgy is az RTL dönt az eredményekről, akkor miért lett volna baj, hogy Béci Anikót hívja ki? Ha amúgy is csalnak, akkor csak annyi az egész, hogy Anikó megy vissza ellene, és kész. És egy csapással elintézve az is, hogy Béci kiesik, és az is, hogy Anikó játékban marad. Szóval ez a cikk úgy értelmetlen ahogy van.
2011. ápr. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!