Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Pont Anikó jegyzi meg, hogy...

Pont Anikó jegyzi meg, hogy az Olivérnek van bőr a pofáján bejönni a villába?

Figyelt kérdés
Mit gondol ez a szutyok, hogy miatta ment be Olivér?
2011. ápr. 20. 00:09
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Arra nem gondoltok, hogy mivel a 3 ex-villalakó nem mondhat szinte semmit sem a bentieknek? Olivér kinn volt, nem is keveset, nyilván volt ideje visszanézni mindent, és azt is láthatta, amiről nem tudhatott, hogy Bécinek is szerelmet vallott Anikó. Meg a Király L. Norbi... Meg egyszer szívesen hagyom magam Alekosznak simogatni, máskor meg balhézok. Egy csepp őszinteség nincs abban a lányban. Max önértékelési zavar. Én nem mondtam egy szóval sem, hogy Olivér nem hibás a kiesése előtti helyzet kialakulásában, de hogy az Anikó egy ártatlan áldozat... nc
2011. ápr. 22. 08:51
 22/29 anonim ***** válasza:
Én sem azt mondom, hogy Anikó nem viselkedik bután a férfiakkal kapcsolatban. Sokkal több tartás lehetne benne, nem kéne megalázkodnia egyikük előtt sem azzal, hogy azonnal kifejti az érzelmeit. Az sem volt okos dolog részéről, hogy kapcsolatban élő férfiakkal próbálkozott, bár bíztatást erre, Olikával szemben, csak Bécitől nem kapott. Ezt utólag már őszintén meg is bánta, és a képernyőn keresztül kért elnézést Béci barátnőjétől is. Anikónak úgy látszik ez a gyengéje, hogy komoly kapcsolat híján görcsösen kapaszkodik egy megértő társ után, - amit némileg meg is értek, főleg a villa körülmények között - csak hogy volt, aki ezt ki is használta. Egyébként pedig nem egyszerre próbálkozott az említett személyek meghódításával, és nem is meglévő kapcsolat mellett.
2011. ápr. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
[link] javaslom a figyelmetekbe úgy 0:38-től 1:10-ig. Anikónál ez az alap, erre lehet építkezni. A saját szavai, a saját szájából. És tartom, hogy Anikó a "románcait" senki másnak nem köszönheti, csak magának. Olivér miért pont őt találta meg a vallomáskicsikarásával és nem mondjuk Zsófikát? Nyilván voltak jelzések.
2011. ápr. 22. 10:12
 24/29 A kérdező kommentje:
"görcsösen kapaszkodik egy megértő társ után" és az vagy egy párkapcsolatban lévő, vagy egy híresség legyen, igaz?
2011. ápr. 22. 10:48
 25/29 anonim ***** válasza:
Sokkal több választása nem lehetett a villaléte során. Talán Alkeszt választotta volna, aki egyik nőnek sem kellett volna igazán? Még Éva is csak használja a szerencsétlent.
2011. ápr. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Uhh, én kérek elnézést, nem tudtam, hogy ez egy párválasztó show...
2011. ápr. 22. 13:22
 27/29 anonim ***** válasza:
Elnézem, de nem fogok elölről kezdeni mindent, hogy megértsd, mit akarok mondani.
2011. ápr. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Nagyon helyes. Ugyanis nem nekem kell magyarázni, hanem neked kellene szemellenző nélkül nézned Anikót. Mivel ez nem fog menni, így nincs miről beszélni.
2011. ápr. 22. 14:44
 29/29 anonim ***** válasza:

amúgy ez a "szerelmi " kis t9rténet anikó és olivér között nem hiszem hogy olivér hibája, mert anikó bécibe is zelemes volt meg abba az x faktorosba is.

ja meg zsófi miért ment be? ki akarja hallgatnia nyávogását, sztem csak mutogatni akrja magát az új csöcsijét,

2011. ápr. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!