Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Való Világ Párbaj! Ez hogy...

Való Világ Párbaj! Ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
Egy valamit magyarázzatok már el. Ugyebár szerdától lehet szavazni Bécire vagy Jerzyre, szal szerda estétől vasárnap, azaz ma kb 8 óra fele 63-37 volt Béci javára, 4 teljes nap alatt. Erre fel csaknem másfél óra alatt Jerzy megfordítja 55-45-re. :D Szal ti értitek ezt? Nem hinném hogy ilyen kevesen szavaztak volna 4 napig, amit másfél óra alatt ennyire meg lehet fordítani.
2011. ápr. 17. 21:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
53%

Ti komolyan erre izgultok???

Megrendezett vacak és semmi köze a Valódi világhoz.

Persze mindenkinek szive joga,hogy mire költi a pénzét,de már az induláskor el volt döntve hogy ki nyeri ezt a kamuműsort.

2011. ápr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Én nem izgulok erre, csak nézem most és érthetetlenül állok a tények előtt. Na de mindegy is amúgy.
2011. ápr. 17. 21:29
 13/14 bumbi02 ***** válasza:
teljesen mind1, az RTL kalkulál össze vissza hogy milyen esemény mekkora nézettséget hoz, és az alapján tartanak benn, küldenek ki valakit...:)
2011. ápr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Elmondták már nagyon sokszor,hogy párbaj alatt sokkal több szavazat megy,mint előtte 1 hétig összesen.Ilyenkor még az is szavaz,aki egyébként soha,és ez így is van,mert Én még nem szavaztam soha,de most Jerzyre nyomtam kettőt!
2011. ápr. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!