Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ugye milyen jól játszotta a...

Ugye milyen jól játszotta a beteget VV Laci?

Figyelt kérdés
Pedig világos, hogy csak a kinti munkája miatt jött ki.
2011. ápr. 8. 06:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kerdezo ha igazd lenne es a kinti munkaja miatt jott ki akkor siman kijohetet volna a gerincservre hivatkozva,es nem nezne ki ilyen nyormorultul,mert valjuk be nem hiszem hogy o ezt akarta hogy ilyen allapotban lassak.Nem szegyen,de azert...
2011. ápr. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 gfero ***** válasza:

én is sajnálom Lacit de nem lett volna szabad bemenni a villába mert szerintem lejárata magát mint sport mint katonai múltjából eredendően sokkal többet vártak el tőle az emberek.

engem egy dolog zavar de nagyon 1 pár hónapja beszélték hogy nem tudják hogy lesz mert Lacinak áprilisban azt hiszem Hollandiában övvizsgája lesz ö meg a villában van.lehet hogy ez volt a megoldás?bár nagyon nem szeretném ezt hinni róla.

2011. ápr. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Hagyd már ezt a "miről beszélsz"dumát!Unalmas már nagyon.

"


Ezek szerint te folyton ökörségeket írsz, ha már többen is írták, hogy miről beszélsz :D :D


De hát könnyebb egy ilyen választ benyögnöd, hogy már unalmas, mert a tényekre amit írtam, nem tudsz érdemben reagálni. Erre számítottam is...

2011. ápr. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
15:29!Arra írtam hogy már unalmas,hogy már mindig,mindenhol ezt a két mondatot használják az ilyen primitív emberek mint Te.Egymástól kérdezgetik hogy "Te miről beszélsz",meg hogy "miről beszélünk"???Erre írtam hogy unalmas vagy!Azért nem reagálok,mert nem tartalak semmibe! Csáó!
2011. ápr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Azért nem reagálsz, mert nem tudsz érveket felsorakoztatni, hogy miért írod azt amit. Csak tök egyszerű volt ide firkantani azt, amit Alekosztól hallottál, de mivel te nem ő vagy, így ennyiben ki is merült a dolog, hogy leírtad, amit ő mondott. Hát végülis megértelek, mert nagyon rossz lehet így neked, hogy nem tudsz érdemben reagálni, ezért inkább csak b.unkó akarsz lenni. Sajnállak :D

Egyébként miért ne kérdezhetném meg, hogy miről beszélsz? Ha egyszer hülyeséget írsz, és semmi logika nincs benne. Most hogy így átgondoltad amit az első kommentedre írtam, rájöttél, hogy talán tévedtél, így nem tudsz a témához már hozzászolni, ezért inkább tényleg ne írj semmit te kis butus :D

2011. ápr. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!