Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ugye milyen jól játszotta a...

Ugye milyen jól játszotta a beteget VV Laci?

Figyelt kérdés
Pedig világos, hogy csak a kinti munkája miatt jött ki.
2011. ápr. 8. 06:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Kívánom neked ,h. te is mindig csak játszd a beteget.
2011. ápr. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
Miért, beteghordó a kórházban?
2011. ápr. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Kerdezo miert jatszotta volna a beteget?szerintem tenyleg beteg.
2011. ápr. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%
Nem , nem hiszem hogy játszotta volna, de abban biztos vagyok, saját magát csinálta ki. Laci igazából most jöhetett rá, hogy mekkora bohócot csinált magából, ezért úgy döntött, most abbahagyja. Így akar "jó" lenni a nézők szemében, és ezzel próbálja visszaszorítani a sok negatív kritikát amit kapnia kellett volna! Nem való ez a Lacinak! Kár volt bejönnie a villába!
2011. ápr. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%
Tudta nagyon jól,hogy tovább nem maradhat bent a szanatóriumban,mert a következő párbaj az övé lett volna,és bárkivel ment volna,nagyon de nagyon elverték volna,még Erzsi is.És milyen már hogy a nagy mestert,kemény katonát csúnyán elverik,és még arra is rájött,hogy a nézők minek tartják.Alattomos,sunyi ember,de nem kellett volna ezt a szánalmas sztorit előadni,hogy a 20 év traumája felgyülemlett benne,meg hogy most juttott eszébe hogy nem ért el semmit.Elég lett volna a gerinc problémájára fogni,és így valamelyest megőrizhette volna a méltóságát.De ezzel amit csinált,egy nullának,egy senkinek tartom.De legalább lesz mit csinálnia kint,leadni azt a 24 kilót amit fölszedett.Küldte a barátait a csatába,ő meg a puhány,megfutamodott.
2011. ápr. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%

"Küldte a barátait a csatába,ő meg a puhány,megfutamodott.

"


Te miről beszélsz? Netán Alekosz nem küldte Olivért a csatába? Vagy szerinted Lacinak kérnie kellett volna, hogy légyszi, légyszi tegyétek rám a jelet? Mert aki ezt kérte, az mind kint is maradt. Alekoszról, Éváról és Béciről is ezt mondanád, ha nem küldték volna a többiek párbajra? Mert ők sem azért mentek párbajozni, hogy megmutassák mennyire kemények, hanem azért mert nem tudnak egymással élni. Érdekes ,hogy Lacira nem igazán kerültek jelek. Csak nem azért, mert őt el lehet viselni hosszú távon?

Akkora ökörséget írsz, hogy már nevetséges vagy.

2011. ápr. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
32%
Hagyd már ezt a "miről beszélsz"dumát!Unalmas már nagyon.
2011. ápr. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40%
Ha a kinti munkája miatt jött is ki, neki legalább van olyanja is. El tudom képzelni azt is, hogy nem szívesen hagyja teljesen csődbe menni a vállalkozást, amiért egész eddig gürizett. Ráadásul olyan emberekkel összezárva, mint a lelkitársak páros, akik még életükben nem dolgozhattak annyit, mint mondjuk Laci egy év alatt. És egy olyan trampli, mint Évike, lesunyizza egyenes közvetítésben? Ebbe bele is lehet betegedni. Mégis ki a sunyi akkor? Évike hányszor mondott Laci szemébe hasonlót?
2011. ápr. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%
Adj a sors hogy megtapasztald te is azt az erzest!!!
2011. ápr. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
Én nem csíptem Lacit,de most nagyon megsajnáltam :( Az meg hülyeség hogy a munkája miatt jött ki...milyen munkával kereshetne ennyi pénzt és lenne olyan ismert mint a VV-al? Ha ment volna párbajra és ki is kapott volna akármennyivel is még "híresebb" lett vola,így meg úgy érzem hogy a feledés homályába merül... És ki tudja neki mekkora szavazó tábora van,ha láttad az előző VVkat akkor láthattad hogy sohasem a nagyszájúak és az alfahimek nyertek,hanem az olyan tipusúak mint Laci. És mindezt úgy mondom hogy 100% Alekosz fan vagyok.
2011. ápr. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!