Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményed VV Laci...

Mi a véleményed VV Laci távozásáról?

Figyelt kérdés
Én ki nem állhattam a játékban de nagyon sajnálom, hogy ha már idáig eljutott, így kellett feladnia.
2011. ápr. 7. 23:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Sajnalom en is,inkabb vesztett volna egy parbajon es ugy jott volna ki,az megis mas lett volna mint igy.Szerintem neki is eleg megalazo hogy ilyen allapotban kellet feladnia a jatekot.
2011. ápr. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
89%
Engem nem rázott meg, s nem értem, hogy attól, hogy feladta a játékot, most egyszerre miért lett belőle mártír sokak szemében.
2011. ápr. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
28%

25 év felettit, be sem szabadna engedni a hasonló "valóság" církuszba, műsorokba nem, hogy negyven évest!

Ebben a korban már a munkahelyek sem alkalmazzák szívesen a munkavállalókat, a munkabírásuk, terhelhetőségük, munkatempójuk csökkenése miatt.

2011. ápr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
46%
VV Laci cége már hónapok óta csődben van, ő pedig bent bohóckodott a gügyébbnél gügyébb feladatokkal. Rémesen meghízott, ráadásul a Béciéket bújtogatta az Alekoszék ellen. Szerintem megtudta, hogy csődben a cége, ha nem jön ki idejében, már munkája se lesz. Ezért kapott pánikbetegséget. Egyáltalán, mi a fenének ment be? Nem volt ez neki való társaság soha.
2011. ápr. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
honnan tudta volna meg, h csődbe van a cége?? mikor egy büdös szót se lehet elárulni nekik a kinti életről -.-"
2011. ápr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Honan tudta?tok egyszeu:D


Oliver megtudta hogy Laci cege becsodolt, a parbajon elmutogatta Evanak,akinek rogton beugrott a taktika hogy elmondja Lacinak aki ideosszeomlast kap es feladja a jatekot:D

2011. ápr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Hát azt megnéztem volna, hogy ezt hogy olivér elmutogatja
2011. ápr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ti komolyan nem látjátok,hogy a párbajokon mindent elmutogatnak a családtagok,kézzel-lábbal mutogatnak,a játékosok meg kifelé beszélnek,simán le lehet olvasni a szájukról,hogy miket beszélnek!Innen tudnak meg sok mindent.Éva is kérdezte kifelé,hogy "nem az enyém"?Miután sms-ben megkapták a bent ülő családtagok,az otthoniaktól,hogy mi az állás.
2011. ápr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Hát, ez a Laci aztán jól megtréfált mindenkit, az ember nem is gondolta volna, hogy ilyesmi kitelik tőle.

Persze hogy a valóvilágos Laciról van szó, aki állítólag éles bevetésen is volt az izraeli hadsereggel, meg testőrként védett nagyon fontos embereket, és legtöbbször olyan fotókat látni róla, amikor épp fojtogat valakit hátulról, közben, félmosollyal az arcán a kamerába néz huncutul.

Meg azt is mondták, amikor beköltözött a villába, hogy valami karatevizsgára készül, mert tavasszal lesz neki, és arra edzenie kell. Mondjuk ehhez képest négy és fél hónapon át reggeltől estig zabált, el is hízott rendesen, túl sokszor nem izzadt meg a testgyakorlástól, ugyanolyan henye életet élt, mint a többi villalakó.

Így aztán mindenkit össze is zavart, hogy akkor most komolyan kell-e őt venni, mint elitkommandós gyilkológépet, vagy ahogy ő mondta, magyar szamurájt, akinek az életénél csak a becsülete fontosabb, vagy fogadjuk el önmaga karikatúrájának, és akkor legalább nevetni lehet rajta.

Most megint nem tudni, hogy mi is volt vele, amikor a megromlott egészségi állapotára hivatkozva zokogva elhagyta a villát, mert állítólag kutya baja, csak az anyja hiányzott neki, meg a régi élete – a nagy, fekete autója, az irodája, az Armani öltönyei –, és nyilván az is a baja volt, hogy odabent senkit nem fojtogathatott, rúghatott hasba, még poénból sem, pedig az ilyen férfias játékokat nagyon szereti.

Az összes, Laci szerepére utaló feltételezés közül nekem az tetszik a legjobban, hogy ő tulajdonképpen a Moszad ügynöke, és nem véletlenül került be a villába, valami titkos küldetést teljesített, amit nem tudhatunk értelemszerűen, de valószínűleg már végzett vele, mert máskülönben nem játszotta volna el a nagyhalált a kameráknak, és még mindig ott üldögélne Alekoszékkal a műdzsungel közepén.

Ebből is látszik, soha nem lehetünk elég éberek."



Borsdaráló, 2011.04.10.

2011. ápr. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"A mór megtette kötelességét, a mór mehet."


(Friedrich Schiller)

2011. ápr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!