Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményed VV Laci...

Mi a véleményed VV Laci távozásáról?

Figyelt kérdés
Én ki nem állhattam a játékban de nagyon sajnálom, hogy ha már idáig eljutott, így kellett feladnia.
2011. ápr. 7. 23:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
47%
Sajnálom én is, de valahol az az érzésem, hogy kamu ez az egész dolog.
2011. ápr. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
16%
Én se szerettem annyira, de én is sajnálom, hogy így kellett feladnia. Bárcsak az alekosz adná fel így
2011. ápr. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
30%

Én szeretem Lacit, és nem igazán értem az olyan emberek véleményét, akik szerint azért "lépett le", mert nem akart beégni ezen a héten, hogy fél mindentől. Nem akart leszerepelni, hogy a lányok bátrabbak nála vagy az, hogy tudja milyen gyenge és senki nem szereti, ezért nem akart megalázó vereséget szenvedni Alekosztól. Elég sok ilyen véleménnyel találkoztam ma, és már nekem esik rosszul, hogy ennyien szidják. Hát akkor neki milyen lesz, ha ebből kap egy kis ízelítőt.

Szerintem sose adná fel a játékot mondva csinált indokkal.

2011. ápr. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
47%
Akármi is az oka, de a célt már elérte. Ismert lett, ráadásul még a "fura húzásával" fel is hívta magára a figyelmet. :) Okos fiúka!
2011. ápr. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
55%
Rájött a Laci hogy bárkivel is menne ki,nagyon de nagyon elvernék,még a Jerzy is!Ez neki nagy megalázás,mert ugye Ő a nagy kemény katona,meg a nagy nem tudom én hány danos mester,meg a tökély.Erre kiderül,hogy csak a nagy duma van nála,egy puhány,puha p.cs az egész ember,még a csajok is sokkal keményebbek nála.Hízott 24 kilót a villában,és rájött az sms-ekből,hogy egy semmirekellő,sunyi,alattomos féregnek tartják az emberek,és most megfutamodott,betojt,hogy bárki nagyon megveri,ha kimegy párbajozni,mert azt azért összerakta a kis agyában,hogy most valószínű ő következik.Ilyen ócska dumával jönni,hogy a régi 20 éves dolgai összejöttek,és hogy nem tudja mit ért el eddig,de rájött hogy semmit,és ezt lelkileg nem bírja.Ezt a szánalmas dumát,annyira kevés ez az ember,20 fillért nem ér a bőre!
2011. ápr. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
45%
én sem kedveltem Lacit, mert szerintem is sunyi volt, nagy volt a szája, de konkrétan semmit nem tett azért, hogy bizonyítson, tényleg mennyire kemény is ő, de azért ez szánalmas, hogy mások konkrétan az egészségével viccelődnek, és olyat állítanak, hogy ez kamu, mert hogy rájött, ő gyengébb mint a többiek... látszott rajta, hogy tényleg rosszul érzi magát, és mikor elsírta magát, tényleg megsajnáltam, bár nem kedveltem, én nem kívántam ezt neki. Remélem rendje jön az egészsége, és ha ezek után visszavesz a nagy szájából, lehet még meg is kedvelem kicsit.
2011. ápr. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
32%
Laci senkinek sem ártott a villában, az is igaz, hogy nem sok vizet zavart, de az nem is baj, ő csak azt szerette volna megmutatni, hogy a becsület és az őszinteség milyen sokat ér! Ő nem az a típus, aki el tudná viselni a mindennapos konfliktusokat és Vitákat, amiket Éva gyárt, éppen ezért ez rá is ment az egészségére, én meg tudom érteni Lacit, mivel az egészség mindennél fontosabb!
2011. ápr. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
65%
Beteg ember, nem tudott tovább részt venni a játékban.Nem mindenki bírja a kiképzést, ezért se szoktak 40 éves embert betenni a valóságshowba.A szuper testőr, az elit harcos, a sivatagi cápa, végül beomlott mint egy taknyos kölyök.Ez azért ciki, mert egy 40 éves férfinak még duzzadnia kéne az erőtől, ehhez képes már minden baja van.
2011. ápr. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
41%
Laci már valóban elég sokat elért a saját erejéből, rendesen megdolgozott érte. Nagyon meg tudom érteni, hogy mit érezhetett, mikor egy ilyen céda, mint Éva, egyenes közvetítésben egyszerűen lesunyizza a párbajon, ami még tulajdonképpen a nyerési esélyeit sem növelte, mert semmi köze nem volt Lacinak a párbaj kimeneteléhez. Egy ilyen közönséges, lusta, trehány, alkoholfüggő, igazi alja cigány módjára viselkedő hárpia, ha rám mondott volna hasonlót, nem hiszem, hogy képes lettem volna egy napot is összezárva élni vele. Egyébként a hülye is látja, hogy ha valaki sunyi ebben a játékban, azok pont az Éva-Alkesz páros.
2011. ápr. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
48%
Arról olvastam valahol, hogy Laci vállalkozása nem igazán működik jól az ő távollétében. Talán valami módon erről tudomást szerezhetett, és ez is rányomhatta pluszban a bélyegét az idegi állapotára.
2011. ápr. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!