Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek véletlen-e vagy...

Szerintetek véletlen-e vagy megírt forgatókönyv szerint zajlott, hogy VV Laci kicsivel a vége előtt feladja a játékot?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
már 1 hete sakkoztunk vajon hogy is lesznek a párbajok met marhára nem passzol a hátralévő idő+bent lévő játékosok száma, de igy hirtelen minden megoldódott,mehet a megszokott szerint, 5 játékos van 4 hét még a játékból,az 2 párbaj és marad a 3 finalista... talán tudták előre? én mindig is azt mondtam hogy ez a játék tuti nem kamu,de ez most megingott bennem
2011. ápr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem sok értelme lenne megrendezni, úgyhogy gondolom "véletlen"...
2011. ápr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

50-50%

Már valóban nem tudom....

2011. ápr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

fura, hogy ha belegondolsz ez milyen jól jön Lacinak abból a szempontból, hogy ő harmatgyenge és égő lenne neki bárki ellen párbajozni mert nagyon elvérezne. így most kijöhet, párbaj nélkül, nem kell megmutatnia magát, hogy milyen odabaszós, amiről annyira beszél stb...


mellesleg hogy a harcedzett Laci készül ki ettől a játéktól ennyire pszichikailag az kicsit érdekes.


de amúgy jobbulást neki, remélem nem lesz baja.

2011. ápr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem Eva beszolasa a parbajon tette be neki az ajtot.
2011. ápr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Rájött a Laci hogy bárkivel is menne ki,nagyon de nagyon elvernék,még a Jerzy is!Ez neki nagy megalázás,mert ugye Ő a nagy kemény katona,meg a nagy nem tudom én hány danos mester,meg a tökély.Erre kiderül,hogy csak a nagy duma van nála,egy puhány,puha p.cs az egész ember,még a csajok is sokkal keményebbek nála.Hízott 24 kilót a villában,és rájött az sms-ekből,hogy egy semmirekellő,sunyi,alattomos féregnek tartják az emberek,és most megfutamodott,betojt,hogy bárki nagyon megveri,ha kimegy párbajozni,mert azt azért összerakta a kis agyában,hogy most valószínű ő következik.Ilyen ócska dumával jönni,hogy a régi 20 éves dolgai összejöttek,és hogy nem tudja mit ért el eddig,de rájött hogy semmit,és ezt lelkileg nem bírja.Ezt a szánalmas dumát,annyira kevés ez az ember,20 fillért nem ér a bőre!
2011. ápr. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Hogy lehet ilyet mondani egy emberre? Gondolkozz már! Én nagyon sajnálom Lacit, remélem nem lesz komoly baja.
2011. ápr. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
36%
Magasan kiemalkedett a sok taknyos kozul.Egy becsuletes ember volt.
2011. ápr. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lejárt a küldetés. Most már, arra a pár emberre aki bent maradt a biztonsági személyzet is tud vigyázni, és ha senki sem főzne is ezek után, azt a pár hetet koplalva is kibírják, legfeljebb nem kell új ruhákat venniük, ha kijönnek...
2011. ápr. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!