Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek fog valaki bekerül...

Szerintetek fog valaki bekerülni VV Laci helyett?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 20:08
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
15%

A Laci attól pánikolt be, hogy csúnya vereséget szenvedett volna párbajon, tök mind1 , kivel ment volna ki :D

nagyszájú zsírundormány!

hit meg becsület!

na persze!

ha meg eleve is pánikbeteg lett volna, be sem megy!

nagy kamu az az ember!

2011. ápr. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%

23:42 Tökéletesen így van,ahogy írtad!

Rájött a Laci hogy bárkivel is menne ki,nagyon de nagyon elvernék,még a Jerzy is!Ez neki nagy megalázás,mert ugye Ő a nagy kemény katona,meg a nagy nem tudom én hány danos mester,meg a tökély.Erre kiderül,hogy csak a nagy duma van nála,egy puhány,puha p.cs az egész ember,még a csajok is sokkal keményebbek nála.Hízott 24 kilót a villában,és rájött az sms-ekből,hogy egy semmirekellő,sunyi,alattomos féregnek tartják az emberek,és most megfutamodott,betojt,hogy bárki nagyon megveri,ha kimegy párbajozni,mert azt azért összerakta a kis agyában,hogy most valószínű ő következik.Ilyen ócska dumával jönni,hogy a régi 20 éves dolgai összejöttek,és hogy nem tudja mit ért el eddig,de rájött hogy semmit,és ezt lelkileg nem bírja.Ezt a szánalmas dumát,annyira kevés ez az ember,20 fillért nem ér a bőre!

2011. ápr. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%

a zsírbőre :D

elhiszem, hogy bepánikolt, de csak attól, hogy lebőgne a párbajon. szánalmas szegényke, nem csoda, hogy nem volt normális barátnője, vagy élettársa felesége, ilyen idős korára.

csak a szája nagy.

de hova tűnt a nagy küzdés?

meg amivel a többiek arcát tömte párbaj előtt: harcolni kell, blabla..


na ennyit még hozzátettem, több szót nem érdemel a szerencsétlen.

2011. ápr. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Marhasagokat irtok.
2011. ápr. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Mondtam, h az Olivér fog bemenni, erre ti leszavaztatok, idiots! Első voltam
2011. ápr. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
beköltözött az új lakó,igaz beszélni nem tudcsak kukorékolni,de új lakó...
2011. ápr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: 04-07 23:42



mi a francért ér nulla százalékot a válaszom?


mert valaki nem ért velem egyet?

2011. ápr. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!