Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért szeretik ennyire VV...

Miért szeretik ennyire VV Évát és Alekoszt?

Figyelt kérdés
Én egyszerűen nem tudom elképzelni h. tényleg a konfliktus és a veszekedés érdekli az embereket?Szerintem ennélkül is lehet jó műsort csinálni, viszont Éva iszonyat idegesítő karakter.Tényleg úgy viselkedik mint egy idegbeteg(nem csodálom h. gyógyszereket szed).Azon csodálkozom h. még nem kapott agyvérzést.Alekosz pedig tényleg olyan tapintatlan néha,lehet kimondja véleményét,de tényleg néha úgy viselkedik h. ha nem az van amit ő akar akkor kiakad,de ha ő nem akar valamit csinálni az természetes.Évára visszatérve, szerintem iszonyat sértődékeny,szerintem ez túlzást.
2011. ápr. 5. 12:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
54%
Azért kíváncsi lennék, milyen lenne ez a világ, ha mindenki ilyen "emberi" viselkedést produkálna az életben? Az is kérdés, hogy szimpátia, vagy pedig a szórakoztatás módja, ami miatt kedvelünk, vagy netán utálunk ebben a műsorban. Én ha szavaznék, akkor semmi esetre sem arra tenném, aki számomra ellenszenves, akivel az életben sem szeretnék semmilyen kapcsolatban lenni, még akkor sem, ha esetleg ebben a műsorban magasan kiemelkedő a közönségességével, rosszindulatával, ami miatt sokaknak ez érdekessé válik. Érdekes, hogy emberek ezt a stílust nevezik őszinteségnek. Az őszinteség ennél a két embernél abban merül ki, hogy folyamatosan a kameráknak játszanak.
2011. ápr. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Leírtad nekünk szépen példaként, hogy a többiek is milyen szórakoztatóak voltak bizonyos feladatokban, és olyankor Éva sem veszekedett. Persze, hogy ezek így történtek, hisz le volt kötve a figyelmük, meg volt nekik adva, hogy mit csináljanak.

Az lenne az igazi, ha a Blci csapat feladat nékül is tudna magával mit kezdeni, feladat nélkül is tudnának magukból valami nézhetőt mutatni. Tehát maguktól is tudnának csinálni valamit a baráti csevelyen, a kanapén való ülésen, és a takarításon kívül. De úgy látszik, ha nekik nem mondja meg valaki, hogy mit csináljanak, akkor maguktól semmit nem tudnak kitalálni.Még annyi fantáziájuk sincs, hogy poénkodjanak. Pedig négyen, öten voltak idáig, attól függően, hogy Anikó épp kivel barátkozott.

Éva és Alek ketten többet nevetnek mint a másik társaság.

Egyébként számomra az is szórakoztató, hogy Éva veszekszik. Te azt írtad, hogy neked nem, mert veszekszel a pároddal. Én nem szoktam, nekem szórakoztató.

Egyébként valóban lehetne ilyen idegbeteg karakter nélkül is valóságshowt csinálni, de ennek az a feltétele, hogy a többiek, akik nem idegbetegek, szórakoztatóak legyenek. És ez jelenleg nem áll fenn.

2011. ápr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Pedig már nagyon unalmas,hogy Éva nyalja Alekosz seggét,akkor összevesznek egy hetet hisztiznek.Alekosznak vannak jó beszólásai de Éva nem ér semmit s még ő mondja másra a villában hogy undorodik azoktól akik bent maradtak(kivéve Alekoszt)
2011. ápr. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!