Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Na RTL klubbnak sikerült...

Na RTL klubbnak sikerült megint egy jót csalni a szavazással?

Figyelt kérdés

45 55 volt Éva és Gigi között

gyorsan megmutatták képpel a szavazás állását

és lás csodát kihozták 51 49 re -.-'

ekkora kamut...


2011. ápr. 3. 22:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/84 AĐA ***** válasza:
*végigolvastaM bocsi....
2011. ápr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/84 anonim ***** válasza:

Fuh én akkorát röhögtem a kérdezőn:))

Nekem is az jutott eszembe először, hogy szerintem Éva rajongója, Gigit utálja, és ezzel próbálja lejáratni a Gigi rajongókat.

2011. ápr. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/84 anonim válasza:

Miért az reálisabb, hogy Jerzy megverte Bécit. Szerintem nem. Valószínűleg nem "fekszenek jól" a Rácz testvérek az RTL-nél.S sajnos gyorsabban "barnul" Béci,mint a többiek, valószínűleg ezt sokan kifogásolták.

De most üzenem nekik, hogy akkor már Jerzy-t protezsálják tovább a győzelemig!!!

Nehogy már egy alkez,manipulátor vagy egy kiborg nyerjen a fináléban!!!! Milyen cégér lenne az az RTL- nek?????????? M.o.-ról már nem beszélek.

2011. ápr. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/84 anonim ***** válasza:

"Nehogy már egy alkez,manipulátor vagy egy kiborg nyerjen a fináléban!!!! Milyen cégér lenne az az RTL- nek?????? M.o.-ról már nem beszélek."


Jajj, nem kell ez az erkölcscsőszködés...

2011. ápr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!