Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Na RTL klubbnak sikerült...

Na RTL klubbnak sikerült megint egy jót csalni a szavazással?

Figyelt kérdés

45 55 volt Éva és Gigi között

gyorsan megmutatták képpel a szavazás állását

és lás csodát kihozták 51 49 re -.-'

ekkora kamut...


2011. ápr. 3. 22:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/84 A kérdező kommentje:

"gondoltam írsz majd olyat, hogy nem is vagyok vitapartner... szal nem lehetek mégsem ló. no mind1, jó éjt belétek!"


jóó legközelebb írd majd le az is hogy mit válaszolhatok

de tudod mit az leszel ami akarsz bánom is én

nem igaz mennyit tudsz pörögni :D

2011. ápr. 3. 23:34
 72/84 A kérdező kommentje:
*azt
2011. ápr. 3. 23:35
 73/84 anonim ***** válasza:
pont te írod? :) neked semmi se jó, vagy mi van már? :)
2011. ápr. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/84 A kérdező kommentje:

"tégy egy szívességet és járd már ki az általános iskolát, hogy legalább írni tudj:D sajnos gondolkozni nem tudnak megtanítani, úgyhogy ugyanilyen hülye maradsz;)"


jól van éva fan

pihenjél :)

2011. ápr. 3. 23:37
 75/84 A kérdező kommentje:

"pont te írod? :) neked semmi se jó, vagy mi van már? :)"


jóóó akkor neked van igazad :DD feladtam :DD

te tuti 1 csaj vagy xD

már annyira megkevertél hogy mindjárt én is beállok hozzátok a sorba és elkezdem szidni a kérdezőt xDDD :d

éljen Évaaa :$ xD


nah jó nem :D

2011. ápr. 3. 23:42
 76/84 anonim ***** válasza:
52%

Már el sem olvastam az utolsó két oldalt, de tudom, hogy a kérdező azóta egyre nagyobb f@sz lett. Lehet ha majd ráérek, akkor elolvasom azt is, mindenesetre jót röhögtem a kérdezőn, mert legalább látom, hogy ha 60 évesen szűz lennék, akkor is lenne nálam szánalmasabb ember a földön.

A kérdező nem tudja, hogy a mondatokat nagy betűvel szokták írni. Ez pedig az óvodás viselkedésednek a conditio sin qua non-ja, hogy legalább helyesen tudnál írni (gondolom most kiguglizod, hogy mit is jelent ez a "szöveg", bocs, mea culpa, megsúgom, hogy feltétel).

Mivel azzal jöttél, hogy 6-szor 10 a 23-on hülye a világ kivétel te meg a másik accountod, akivel ideírtál. Ez szép, de még így is hülye maradtál.

Attól függetlenül, csalás vagy nem csalás, a r*banc kiesett, és ha majd meghúzom az egyik este, akkor majd rád fogok gondolni. Ja meg az erkölcsére.

Mellesleg szerintem neked ez az első Való Világod, amit látsz is, mert én emlékszem, hogy igen, megmutatták. Pedig én kb. heti fél órát láttam. Ezek szerint te olyan tíz év körüli kis f@szverő lehetsz, aki most már nem tud éjszakánként a Gigire gondolni. Én is sajnállak, de ezt a célt kielégítheti neked már a Laci is. Szép szál legény, remélem ő sem fog kiesni a következő körben. Sőt, kívánom, hogy verje meg az Alekoszt a párbajon, mert akkor te (a kis g*cinyelő) nem fog idegesítő kérdéseket feltenni.

Jóéjszakát azoknak, akik értelmesek és a kérdezőnek, akinek van két profilja :)

2011. ápr. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/84 A kérdező kommentje:

"Már el sem olvastam az utolsó két oldalt, de tudom, hogy a kérdező azóta egyre nagyobb f@sz lett. Lehet ha majd ráérek, akkor elolvasom azt is, mindenesetre jót röhögtem a kérdezőn, mert legalább látom, hogy ha 60 évesen szűz lennék, akkor is lenne nálam szánalmasabb ember a földön.

A kérdező nem tudja, hogy a mondatokat nagy betűvel szokták írni. Ez pedig az óvodás viselkedésednek a conditio sin qua non-ja, hogy legalább helyesen tudnál írni (gondolom most kiguglizod, hogy mit is jelent ez a "szöveg", bocs, mea culpa, megsúgom, hogy feltétel).

Mivel azzal jöttél, hogy 6-szor 10 a 23-on hülye a világ kivétel te meg a másik accountod, akivel ideírtál. Ez szép, de még így is hülye maradtál.

Attól függetlenül, csalás vagy nem csalás, a r*banc kiesett, és ha majd meghúzom az egyik este, akkor majd rád fogok gondolni. Ja meg az erkölcsére.

Mellesleg szerintem neked ez az első Való Világod, amit látsz is, mert én emlékszem, hogy igen, megmutatták. Pedig én kb. heti fél órát láttam. Ezek szerint te olyan tíz év körüli kis f@szverő lehetsz, aki most már nem tud éjszakánként a Gigire gondolni. Én is sajnállak, de ezt a célt kielégítheti neked már a Laci is. Szép szál legény, remélem ő sem fog kiesni a következő körben. Sőt, kívánom, hogy verje meg az Alekoszt a párbajon, mert akkor te (a kis g*cinyelő) nem fog idegesítő kérdéseket feltenni.

Jóéjszakát azoknak, akik értelmesek és a kérdezőnek, akinek van két profilja :)"


hát te ne haragudj de én se állok most így neki elolvasni a regényed :D

2011. ápr. 3. 23:45
 78/84 anonim ***** válasza:
Gondolom még nem éltél mikor az előző VV-k mentek ezért hihetsz nyugodtam az itt íróknak tényleg mutatták a képet sőt még az szavazatokat is darab számra.
2011. ápr. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/84 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nagyon kamu volt! én is fel voltam háborodva!10 perc alatt nem lehet megforditani a százalékot!!
2011. ápr. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/84 AĐA ***** válasza:

Én ehhez már nem szólok semmit......még egy "bunda"mániás Gigike védő gyökér? -.-

végigolvastad a kommentjeidet,hát.....süt belőled az értelem :D

2011. ápr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!