Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi tetszik a lányoknak Béciben?

Mi tetszik a lányoknak Béciben?

Figyelt kérdés
Sokaknak tetszik, de miért? Helyes az arca, vagy izmos, vagy miért?
2011. márc. 19. 23:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
42%
Sztem nagyon helyes:)
2011. márc. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
42%
Az arányos arca. A csajok odavannak a geometriáért.
2011. márc. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem randa. Azzal a méla unottsággal a fején.
2011. márc. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
48%

1) Szerintem rusnya.

2) Mert Ő egy rapper 'volt' mielőtt bekerült. És hát, a lányok nagy többsége összepisili magát a 'sztároktól'.


14/L

2011. márc. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem kimondottan nagyképű feje van.
2011. márc. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
30%
Én utálom Bécit, de szerintem kibszott jó pasi, jóképű, jó a teste, kisfiús is és férfias is egyszerre, stb... nem tudom... bejön nagyon ezt nem tagadom.
2011. márc. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
44%
Lerí róla hogy nagyképű, és látszik a fején hogy fent hordja az állát.
2011. márc. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
63%

Jó pasi, helyes arca van, és a teste is jó, de amúgy nem vagyok tini és a rajongója sem!


27/N

2011. márc. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem nagyon helyes és a teste is jó (főleg a feneke).De megmondani nem tudom, mi tetszik rajta, egyszerűen csak jóképű.És én sem érzem már magam tininek a 23 évemmel.
2011. márc. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
62%

Helyes, aranyos gyerek, aki az esztétikus külsejéért nem lusta, hogy tegyen is valamit. A jellegzetes fejtartása nem feltétlenül a nagyképűségre utal, ezt főleg Alkesz beszélte be az őt istenítő, és minden szavának hitelt adó rajongójának. A jó külsejéhez érzelem gazdagság párosul és elég erős jellem, hiszen a cigerettáról is csak ő és Jerzy voltak képesek lemondani a bagósok közül, pedig a villaélet nem éppen a leszokást megkönnyítő környezetet adja. Eldöntötte, hogy végig csinálja ezt a játékot, hisz azért akart bekerülni, hogy megnyerje, pedig ő is nagyon ragaszkodik a kint hagyott szeretteihez, mégsem siránkozik egyfolytában, hogy már mindenképpen ki akar menni hozzájuk. Nagyon vágyik a szerettei után, ellentétben valaki mással, aki egyetlen mondatra sem méltatja a családját, sem beszélni, sem találkozni nem akar senkivel, akit kint hagyott, láthatóan nem kötik semmiféle érzelmek senkihez, még órákra sem hagyja el szívesen a kényelemre és semmittevésre legalkalmasabb helyszínt.

Bécit egy mondatban talán úgy jellemezném, hogy előnyös külseje némi vagánysággal, érzelmességgel, erős akarattal, némi zenei tehetséggel egészen jó keveréket alkot.

A műsor ideje alatt ilyennek ismertem meg, ami viszont nem biztosíték arra, hogy az életben is 100%-ig jellemzik ezek a tulajdonságok. Azért koromból kifolyólag is van némi emberismeretem, és ha nem anyja korabeli lennék, akkor ő nekem is nagyon bejönne és szívesen lennék akár a barátnője helyében is.

2011. márc. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!