Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek is tetszik Anikóna...

Szerintetek is tetszik Anikónak Béci?

Figyelt kérdés
Hiába nem nyomul rá annyira mint a műsor elején, de sokszor látni rajta ahogy Bécire ránéz. Sztem tuti még most is bejön neki. De egyébként úgy látom, hogy Bécinek is tetszik. Ha nem lenne barátnője, biztos összejönnének.
2011. márc. 18. 22:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is tetszik neki....
2011. márc. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

sztem nem tetszik neki, azonban ez teljesen maganugy :)


W

2011. márc. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Ennek a tüzelő fekete szukának melyik hímnemű nem tetszik?
2011. márc. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
sztem már nem tetszik neki, hiába tetszett neki a játék elején, de azóta Bécivel volt pár veszekedése és sztem kiábrándult belőle.....
2011. márc. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%
Minden ostoba tini lánynak bejön ez a bamba képű ("jajjdecuki") bűnöző. Anikó se kivétel.
2011. márc. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nemhogy összejönne Alekosszal....:D
2011. márc. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha már nem is olyan mértékben, de biztos tetszik neki még. Béci minden második lánynak tetszik, m,ert jóképű. Nekem is bejön elismerem, pedig utálom.


Bécinek Éva tetszik, vagyis tetszene, ha nem lenne csaja, sokszor észrevettem már hogy bámulja, mikor pl beküldték a CKM-et, vagy volt valami feladat amiben kicsit legén kellett öltöznie a csajoknak.

2011. márc. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
Anikónak ki nem tetszik?
2011. márc. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát Anikónak a nyomulás a specialitása, a többiek meg be is veszik, csak nem tudom miért...talán a 2 szép szeméért.....XD
2011. márc. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Anikónak ki nem, de mivel Bécinek úgymond részegen szerelmet is vallott, így biztosan tetszik neki, csak Béci leépítette és szerintem ezért is vesztek össze, kerülte a társaságát.

De szerintem Éva nem tetszik neki, bár annyira nem figyelem az eseményeket, hogy kire, hogy néz.

2011. márc. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!