Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik csatornán nézed a...

Melyik csatornán nézed a híradót? Miért?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 21:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

TV2.

Miért? Mióta beindult a TV2, akkoriban a szüleim azt nézték mindig, és rám ragadt ez a szokás. Amúgy nem éppen jó a kereskedelmi tv-k híradója, mert kb az érdektelen dolgokról szól+ a gyilkosságokról. Ami fontos lenne (pl politikai döntések amik az életünkre vannak hatással) azt csak pár szóval említik. Látszik, hogy az éppen aktuális kormánytól függenek.

2011. márc. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát én vagy TV2, vagy RTL, de inkább TV2-n szoktam nézni, nem tudom, mintha lényegesebb dolgokról szólna. De van olyan, hogy megnézem a TV2-n és aztán vissza nézem neten az RTL-ét, vagy fordítva :)
2011. márc. 17. 21:29
 3/12 anonim ***** válasza:

TV2


még régebben volt valami bűnügyi eset amiről az RTL még nem tudott semmit mondani de a tv2-ön már bemondták a friss fejleményeket, akkor gondoltam hogy ezek naprakészebbek, és többször szoktak élőben a helyszínről jelentkezni azóta tv2 párti vagyok

2011. márc. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sokáig a a HírTV-n néztem a híreket, az RTL meg a TV egy nagy szr, de mostanában nem nagyon van időm, ezért az RTL-en nézem mert a VV előtt van, és így oda kapcsolok, de amúgy a belföldi híreket mind leszrom, csak ami nem itthoni hír az érdekel.
2011. márc. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
BBC, ha magyar érdekel akkor mtv. A kereskedelmi tévék számomra leírták magukat, kb. érdemi dolgot nem mondanak benne csak a pártpolitikán, áremeléseken meg katasztrófákon csámcsognak az adásidő 60%-ban, a többiben meg felesleges információkat próbálnak lenyomni az ember torkán, pl. állatkerti hírek meg bulvármédia, stb.
2011. márc. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
RTL,TV2,ATV,HírTV,neten pedig barikádTV.Így több szempontból is megtudom vizsgálni az aktuális történéseket.
2011. márc. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha viszonylag korrekt híreket akarok akkor az M1/M2.

A kereskedelmi tévék a saját szemszögükből, a nézettségük érdekében minden apróságot túldramatizálnak, a fontos dolgokat éppen csak megemlítik.

Amúgy meg inkább a neten olvasok híreket.

2011. márc. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én az MTV vagy a Duna híradóját nézem. A TV2 és az RTL nekem eléggé Kékfény jellegű (megölte, megverte, felakasztotta, feldarabolta,stb..)
2011. márc. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Híradó? Az minden csak nem hír adó. Vagy bulvármédia, vagy pártpropaganda. Nem nézni kell híradókat, hanem a lényeges dolgokat észrevenni, és ajánlott többet is figyelni a csőlátás elkerülése végett. Nomeg itt az internet, lásd Petőfi vers mácius 15-i cenzúrzása...
2011. márc. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mi napközben a HírTV-t nézzük, délben az RTL-t vagy M1, du. a Duna Tévét este meg a TV2-őt, de mostanában tényleg másról se szól csak a brutális gyilkosságokról. Meg mindig egy dologról hússzor mondanak el mindent és hülyeségeket mondanak, hogy hatásosabb, drámaibb legyen. Szóval néha már RTL-en is nézzük.

Tehát mindenhol:D

2011. márc. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!