Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV Olivér rágógumifüggő?

VV Olivér rágógumifüggő?

Figyelt kérdés

Szerintem még nem láttam azt a pasit úgy, hogy nem kérődzött. Engem speciel baromira zavar, hogy nyilatkozik és közben 5x majdnem kiesik a rágó a szájából.

Ti hogy vagytok ezzel?


24/L


2011. márc. 13. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Jogos, bár nekem jobban feltűnt Szandi kérődzése a villában.
2011. márc. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Voltam egy "fellépésén", kb. 4 mondatot szólt a mikrofonba, az is káromkodás volt, végig sört vedelt és rágózott. Elég kiábrándító volt
2011. márc. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Oliver ugy ahogy van zavar.

Amikor bementek o volt a kedvencem,de azota sokat valtozott a velemenyem rola.

2011. márc. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Olivér úgy ahogy van egy marha. A kérődzése már csak hab a tortán (=
2011. márc. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olivér, úgy ahogy van olyan ember mint más. Semmi zavarót nem találok benne, hogy most húú. Nem azt mondom hogy bírom őt, de most ilyeneken fennakadni hogy rágózik na bumm, kapard ki a szájából ha annyira zavar, vagy tudok jobbat, ne nézd.
2011. márc. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy közönséges, lumpen, számomra nulla ember. Viselkedni nem tud, észt osztani annál inkább, kinézetre pedig egyenes undorító. A rágógumi csak minősíti.
2011. márc. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!