Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Valóságshow vs. Tehetségkutató...

Valóságshow vs. Tehetségkutató. Melyiket nézed szívesebben?

Figyelt kérdés
Illetve az is érdekelne, hogy akik a Való Világ 4-et savazzák, azok a tehetségkutatókról is hasonló véleménnyel vannak-e, vagy azokat jobban "megtűrik" (esetleg még szeretik is).
2011. márc. 12. 12:36
1 2
 11/12 anonim válasza:
a tehetsgkutatót unalmasnak tartom, mert 6x anyni reklám és pofázás van benne, mint amenynit énekelnek...persze, tudom, ki kell tölteni a műsoridőt meg pénz meg minden, de attól még unalmas..és meg is van bundázva, amit ráadásul teljesen nyilvánvalóvá is tesznek..+ nem tudom minek ennyi tehetsgkutató..és felesleges is, mert akit megszeretetsz és stílusos és jó hangja van meg minden..vége a tehetségkutatónak, kikerl a 'naygvilágba' és kezdi ezt a szar maygar pop-ot játszani...szörnyű, ami most van a viván, ezzel együtt a magyar popzenével...és tehteségkutató nélkül is minden második nap úgyis felfedeznek vmi új 'énekest'...
2011. márc. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

A hiradó az egyetlen amit érdemes tévében nézni. Nekem nincs időm ilyen IQromboló marhaságokra.

Ja, meg hébe-hóba neten egy jó film még belefér.

2011. márc. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!