Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mitol kulomb Szandika Becitol?...

Mitol kulomb Szandika Becitol? Oszinte? Nem. Jopofa? Nem. Ketszinu? Igen. Becsapott mindenkit? Igen. Lusta? Igen. Buta? Igen. Akkor?

Figyelt kérdés
Beci meg egyszer sem mondta azt hogy ki akar menni,ezzel is megtisztelte a nezoket,hiszen a nezok szavaztak be oket egytol egyig.
2011. márc. 10. 10:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Sztem van különbség, Dika és Béci között, nem mondom hogy Dika a jobb, csak h van különbség :D
2011. márc. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
48%

Ezt azért nagyon elnagyoltad. Van különbség köztük. Vegyük csak azokat a tulajdonságokat, amiket felsoroltál. Őszintébb SOKKAL Bécinél. Csak nagyon össze van zavarodva, a végletek embere, nem találja a helyét. Nehéz megérteni sokszor mit miért csinál, de kétszínűnek nem nevezném, ellentétben Bécivel. Becsapta a bandát, ez tény, de úgy vagyok vele, hogy nem sajnálom őket, harmadszorra is megtették azt, amiről tudták, hogy a nézőknek nem tetszik, most főjjenek a saját levükben. Butának sem nevezném egyiket sem. A lusta szót viszont Bécire nem használnám, mert ő azért mindent megcsinál, és sokkal kevesebbet fetreng, mint Szandika. Szóval van különbség köztük bőven.

Béci nem akar kimenni, mert ő tényleg a győzelemért van benn, de úgy vagyok vele, mint sokan mások is, hogy elég volt már ebből a "ki akarok menni" szövegből, és hogy azért szavazgassunk, hogy ő kimenjen. A frászt, menjen csak szépen vissza, ha már a kizáráskor benn akart maradni, akkor most egy párbajt ne szúrjon el a szeszélyeivel. És legalább egy kis fordulat is lesz, feleződnek a Rácz tesók. Legalább megtanulnák, hogy mostmár tényleg legyen elég a taktikázásból.

2011. márc. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ki akar menni, ha a legerősebbet nem tudja megverni, pénzt nem visz, kint viszont addig érdemes a vasat ütni, amíg meleg, amíg tart a Való Világ, de benn már a pénznyeremény miatt nem érdemes már.
2011. márc. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
De ha egyszer mar ki akartak zarni,akkor ugy kellett volna viselkedni hogy ez ne tortenjen meg,vagy inkabb akkor ki kellett volna menjen.Szerintem csak azert nem vitte ki Evat mert Oli mondta.Egyebkent en az elejen nagyon szerettem es most mar oda jutottam hogy utalom.Es ne felejtsuk el hogy az Oli banda kezdte ezt a jel rakatast.
2011. márc. 10. 11:21
 5/20 anonim ***** válasza:
68%
A különbség az köztük, hogy ez egy olyan tévéműsor, aminek érdekesnek fordulatosnak kellene lennie, benne az emberi kapcsolatok alakulásával, meg szarkavarással a Szandika nagyon jó csinálja a szórakoztatást, ha a Bécin múlik, akkor meg inkább a topshop hirdetéseit nézem, mert még az is érdekesebb.
2011. márc. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%
Hát igen, Olivérék kezdték, de Alekosz tegnap is úgy tett amikor Szandi kiválasztotta Bécit, hogy : Egen, most beleestek saját csapdájukba! Hát akkor mi a fa*zomba estek bele ők, amikor Olivér kiesett? Szánalmasak Aleokszék, meg az ALek rajongók is, nem veszik magukat észre, csak másokat!!
2011. márc. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Az ember nem csak valaki mellett szavazhatnak, hanem valaki vagy valami ellen! Képesek megfordulni emiatt is az erőviszonyok. Ha Szandikát egy nagy kavarógépnek, hiszterikának tartják -vagy egyszerűen egy nagyon megosztó személyiség, színes, szórakoztató de a végletek embere-, akkor azt a szürkébb embert fogják megszavazni, aki körül nincsenek nagy konfliktusok, mert a másikféle emberi tulajdonságokat nem képesek elviselni.

(Egy őszinte sült bunkónál nincs rosszabb, ennyit az őszinteség nagy értékéről.)

2011. márc. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
70%

amiket felsoroltál azok pont Szandikára jellemzőek annyi igaz hogy becsapottnak érzik magukat Béciék, de meg is érdemlik remélem Szandika megy vissza.


Oliver esete más mert ő nem Alekoszékat hívta ki

2011. márc. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Hiaba,aki rajong valakiert az nem veszi eszre illetve nem akarja eszrevenni a masik jo oldalat.Mondom,en nagyon szerettem Szandikat valamikor de ugy mint Alekosznak ,neki sincsenek mar olyan poenjai mint regen,amikor Oli vitte a primet.Aki viszont most is odavan erte az nem veszi eszre azt hogy Beci pl.minden feladatot elvegez,ezen kivul nem doglik egesz nap es amiert nincs olyan szines sok betanult szovege mint Alekosznak attol meg nem epp olyan szurke.
2011. márc. 10. 14:48
 10/20 A kérdező kommentje:
Utolso!Nem lusta,nem buta?Az nem ketszinuseg hogy atpartolt Beciekhez?
2011. márc. 10. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!