Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Alekosz fanokat kérdezem!...

Alekosz fanokat kérdezem! Minden Alekosz rajongó szereti Évát is?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom, hogy aki szereti Alekoszt az Évát is szeresse! Mert? Éva szemét, Alekoszt is csomószor megbántja, kibeszéli a háta mögött, leszólja, stb. Én most már ki nem állhatom őt, az elején bírtam.
2011. márc. 8. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Én Alek-rajongó vagyok, mégis Szandikára szavazok...
2011. márc. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

inkább Évát választom mint Bécit és Gigit

meg néha már megsajnálom

2011. márc. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát én már nem tudom sajnálni. még Alekot is hátba támadja állandóan, pedig ő kiáll mellette mindig. undorító nő.
2011. márc. 8. 20:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Alek sem a kedvencem,de Evat kifejezetten utalom.
2011. márc. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Oli után Alek a kedvencem, de senkire se szavaznék (bár Alekra most dobtam 1-et :D), de Évát nem csípem.Inkább Anikó...
2011. márc. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bár a gátlástalan Évát sem szeretem, kettőjük vitája szinte mindig a dr. Bubó rajzfilmből ismert teknősbékát - Küldönc - megjelenítő Alkesz modortalan megjegyzéseiből, szúrkálódásából indul ki. Elég érdekes, hogy az elvakult Alkesz-imádók ezt nem látják.
2011. márc. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Alekosz fan vagyok, és Évát is szeretem.

Mert ő amióta bement önmagát adja, és nem játsza meg h ö a jó kislány meg stb.. És kitart úgymondd a "négyes fogat" mellett a barátaival, amiből már csak kettő lett.

2011. márc. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Roscoe válasza:

Nekem Alekosz már unalmas, ráadásul állandóan szivatja Évát, aki jóformán az egyetlen ember, aki mellette áll...

Ez nekem nem szimpatikus.. Szemét suttyó dolognak tartom...

Évának szurkolok!!

2011. ápr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!