Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért dühöng sok Olivér...

Miért dühöng sok Olivér rajongó, hogy nem ő ment vissza? Szavazni kellett volna rá és ennyi. Én nem szavaztam mert nekem tökmindegy ki megy vissza.

Figyelt kérdés
Ha bunda lett volna az RTL részéről,akkor nem hiszem hogy úgy csinálják hogy Béla ilyen nagy fölénnyel menjen vissza. Túl feltűnő lenne,meg amúgy is logikátlan,mert Olivér több "vizet zavar" odabent.
2011. febr. 13. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
tök mindegy, ja, én nem vagyok rendszeres nézője a műsornak, de azt figyeltem meg, hogy amikor vissza ment béci, akkor az olivér barátai nem is voltak ott az ajtó előtt, mintha tudták volna hogy nem olviér megy vissza. pedig nekik nem mondták meg a végeredményt úgy emlékszem, érdekes
2011. febr. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én azért nem értem hogy miért dühöngnem mikor Olivér a párbajon is mondta meg előtte is hogy nem akar visszamenni. aki tényleg bírta az fogadja el a döntését, aki meg csak azért akarta hogy visszamenjen hogy legyen cirkusz az meg kit érdekel..
2011. febr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tetris ***** válasza:
Az csak egy kamu volt, hogy nem akar visszamenni! Dehogynem akart! Meg is akarta nyerni.
2011. febr. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az elsővel egyetértek.Az nekem is szemet szúrt.
2011. febr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!