Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok errol? Eva, Alekosz

Mit gondoltok errol? Eva, Alekosz

Figyelt kérdés

Nem vitakerdes,ne szidjuk egymast.


Nekem tetszik ahogy Alekosz oltogatja Evat,szerintem nem bantasbol csinalja Eva folyton felkapja a vizet,most nem tudom eldonteni hogy tenyleg enyire erzekeny vagy ez az egesz a hiszti a kameraknak szol.


2011. márc. 8. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha Éva venné a poént nem kapná fel mindig a vizet vicces lenne ahogy csipkelődnek.

De Alekosz is néha szemét mert akkor is csinálja amikor Éva maga alatt van.

2011. márc. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is ugy vicces lenne,mert azert Evanak is lenne mivel poenkodni Alekosszal.
2011. márc. 8. 10:34
 3/7 A kérdező kommentje:

De Alekosz is néha szemét mert akkor is csinálja amikor Éva maga alatt van.


Hat Eva eleg surun maga alatt van.

2011. márc. 8. 10:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Éva nem bírja a bezártságot, míg Alekosz igen. Ennyi. :) Kissé már szánalmas, hogy még mindig hajt rá Alekosz, de hát a remény hal meg utóljára.
2011. márc. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Alekosz TÚL nyomul Évára, Éva meg borzasztó... 'HOL A CIGIIIIM" :D
2011. márc. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Alkesz és Éva magasröptű beszélgetései, vitái, csipkelődései a kameráknak és a portnak szólnak. A nézők bizonyos rétegét ez szórakoztatja, emiatt látják őket "szines egyéniségnek". Ezt ők is nagyon jól tudják, emiatt rendeznek maguk körül mindig valamilyen műsort, még akkor is, ha az rájuk nézve egy értelmes ember szemében negatív megítélést is eredményez.

Én is nagyon szánalmasnak tartom, ha valaki annyira függővé tud válni - mint Éva a cigitől és alkoholtól - hogy ha megvonják tőle, azonnal hisztériába esik.

Dohányos embert én be sem engedtem volna egy ilyen műsorba.

2011. márc. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy velem van a baj, de ha egy elvileg jó barátom elkezdene csesztetni, hogy pl: smink nélkül csúnya vagyok, nem jó az alakom stb, akkor valószínűleg elég rosszul esne. Az Éva még jól reagál rá szerintem.
2011. márc. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!