Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki jön vissza? Éva vagy Szandi?

Ki jön vissza? Éva vagy Szandi?

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 21:49
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
52%

Amúgy nem értem Szandikát, hogy mit rinyál a külsején... tán nem ő akarta a plasztikai műtéteket? Ha valaki csúnyának születik, vagy valami baleset/betegség/fejlődési rendellenesség stb miatt lesz csúnya, akkor azt mondom ok, minden joga megvan a siránkozásra, de ő azért fizetett, hogy még csúnyább lehessen. Itt van róla egy korábbi kép, ezen még egész vállalható feje van: [link]

Eszem megáll ezen az emberen...

2011. márc. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Legalább nem egy szétműtött fejű tahó ge.ci aki mások szájába nyomja a csecsét.
2011. márc. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
fhúúú keményen kezditek osztani egymást mind2-be van valami jó viszont ha Éva menne haza nem lenne semmi értelme a VV-nek de én mind2-t szeretem
2011. márc. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
26%
szánalmas... mi benne a szórakoztató? ha ez megnyeri a vv-t akkor nagyon nagy baj van az emberek agyával...
2011. márc. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted az a lényege a vv-nek hogy minnél több konfliktus legyen,legyen benne köpködés,állatkodás,legyen olyan ember aki miatt ha felháborító is az egész de nézzék az emberek... Sajnos a sok buta ember egy szintén buta,tapló,igénytelen nőre kíváncsi... Ez tükrözi az emberek kib.ott összképét,amikor nem képesek mosolyogni csak néznek ki a fejükből az utcán... Szánalmas...........
2011. márc. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Én nem azt akarom, hogy Éva menjen vissza, hanem hogy Szandika takarodjon. Ha Jerzyt vinné ki, akkor Jerzyt mondanám...
2011. márc. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 baranyi kálmanné ***** válasza:
Éva Szandi takarodj haza !!!!!!!!!!!
2011. márc. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Szandinak súlyos gond van a fejében sztem
2011. márc. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!