Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak én utálom ennyire VV Bécit?

Csak én utálom ennyire VV Bécit?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 15:51
1 2
 11/20 anonim válasza:
78%
Én utálom, egy cigánybűnöző! Kurucinfón utána lehet nézni!
2011. febr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem,mert nem szimpatikus.
2011. febr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
na egy öntelt beképzelt köcs.g olyan nagyra van mióta Olit legyőzte előtte se volt olyan kis szent de mikor visszajött azóta egy roh.dék és nem is győzte meg a párbajt hanem az ellenfél adta fel és milyen nagyra volt már fhúúúú de gyűlölöm remélem majd Alekosz kiviszi és kinn hagyja a pics.ba
2011. febr. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Melyik ellenfél adta fel kedves előttem válaszoló???Béci megnyerte a párbajt mert jobban szerették a nézők mint Olit.Oli nem adta fel mert nem mondta,hogy jo feladom nyerjen a Béci.Ekkora baromságot írni hogy feladta....Akkor most Gombi is feladta hogy Alek menjen vissza????Őt is várta kint a szerelme.
2011. márc. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
nem csak Oli a szerelme miatt feladta inkább ki ment ha nézted vna az utolsó pár napot rá jöhettél volna h Olivér nem foglalkozott már semmivel és úgy döntött itt a vége... nem mond már h Bécit ennyien szeretik na hagyjuk már hagyjuk már
2011. márc. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom a Béci-fanok nem tudnak nyomós indokot adni arra, hogy miért kedvelik. :) Gondoltam. Az egy dolog, hogy jól néz ki de emberileg egy nulla.
2011. márc. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
42%
Jujj de utálom!Lesz nagy pofára esés,mikor Alekosz ellen kiesik!Nagyon remélem... .Fogggalmam sincs,miért szeretik,akik szeretik. -.-˝
2011. márc. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
61%

Természetesen én sem bírom,és ez igen enyhe kifejezés!

Aki teheti szavazzon ellene!!!!


!!!!!!!!!Menj haza végre Béci!!!!!!!!!

2011. ápr. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki azt mondja alekosszal az élen h Béci öntelt. Emberek! Nyíljon már ki a szemetek! Alekosz egz olyan bunkó okoskodó beképzelt majom h olyat keresve sem találnék. Szánalom.
2011. ápr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
Előző vok. Lehet lepontozni!
2011. ápr. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!