Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Rosszul hallottam? Szerintem...

Rosszul hallottam? Szerintem az Éva nem k. anyázott, csak azt mondta, olyan vagy mint anyád Jerzinek. Ezt miért nem játsszák be nekik?

Figyelt kérdés
Úgy kéne bemutatni, mint amikor Alekosz "félrelökte" Anikót. Legalább látnák, hogy a Gigi hazudott Bélának.
2011. febr. 24. 07:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

tényleg nem mondta h **** anyád....

dehát Gigiék ilyenek... -.-'

2011. febr. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Igazatok van!
2011. febr. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Mentek a pontok!
2011. febr. 24. 08:13
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

JÓREGGELT! Én ezt azóta mondom, amióta megtörtént az álítólagos k.a.zás!

A két dolog nagyon nem ugyanaz, ebből látszik hogy Gigi micsoda mocskos nőszemély, szépen burkoltan akar kersztbetenni Évának. Hülye hazudós liba, mehetne már haza.

2011. febr. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Én is ugyanezt mondom. Itt is sokan lehordták Évát ez miatt, és hiába magyarázza az ember, hogy nem is úgy volt. És most nem védem egyiket sem, de itt tényleg Évának támadott Gigi teljesen alaptalanul és fölöslegesen.
2011. febr. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A múltkor a kiválasztáskor lejátszották a villalakóknak a jelenetet és senki meg sem szólalt az ügyeben. Na az nagyon nem tetszett nekem. De legalább az Éva szólhatott volna valamit, ha már a többiek nem. De még a Lilu is kussolt, pedig ő szereti keverni a szart!
2011. febr. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
39%
Már bennt is megdumálták,h nem k.anyázott,csak az anyjával hozakodott Évi.Kedvelem,de ez akárhogyis nézem nem volt szép.Tudja,h Jerzsit eldobta az anyja a pia miatt,intézetben nőtt fel.Ezért kért bocsánatot,mert belátta,h ezt nem lett vna szabad mondania!
2011. febr. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

igen azt mondta éva ,olyan mint anyád...

mikor jerzy mondta neki alkoholista vagy..erre mondta olyan mint anyád

neked jól esne valaki ezt mondaná hogy jön ő ahhoz hogy ezt mondja jerzynek...

2011. febr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Konkrétan nem k.anyázott, de akkor sem volt szép az a hasonlat az anyjáról, főleg, hogy intézetben nőtt fel, ez biztos fájó pontja. Erre Éva is rájött, és később bocsánatot is kért Jerzytől.

Amúgy meg bejátszották nekik a kiválasztáskor. Úgyhogy mindegyikük tudja, hogy mi történt akkor.

2011. febr. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Eva CSAK a kopesert kert bocsanatot.
2011. febr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!