Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Gombi vagy Alekosz? (Kérdésed...

Gombi vagy Alekosz? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Gombi valószinűleg Alekoszt hívja ki legalábbis ezt hangoztatta.


Én eggyértelműen ALEKOSZT-t várom vissza, és remélem ő is megy vissza!!

(mondjuk kicsit félek attól hogy azért ne felejtsük ell gombi csalással került be... vagyis 1 telefonról küldtek több száz sms-t. Miért ne fordulna elő ez még1x és mi lenne ekkor?


2011. febr. 19. 21:30
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
itt xfaktornyi mennyiségű sms-ekről beszélünk. kb 10.000 db. na hát itt ha 200sms-t nyom 'valaki' 1 telefonról nem sokat nyom a latba. és AZÉRT azt is vegyük figyelembe, hogy itt ÖTSZÖR annyiba KERÜL egy sms mint a BESZAVAZÓN. (beszavazón 60-65ft volt, itt 315ft) és kétszáz sms már 60000ft körül van. annyira meg nem gazdag az a 'valaki' (családja)
2011. febr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

"Szerintem most már figyelni fognak az sms-ekre. Egy beszavazón elment, mert berakták Jerzyt is de hogy valaki azért essen ki mert a másik azért nyert mert 1-2 ember több 100 sms-t küldött rá, azt nem fogják engedni."


Nagyon remélem hogy így lesz. Ha Alekosz kiesne a nézettségük 75 %-át biztos elvesztenék.

2011. febr. 19. 21:39
 13/25 anonim ***** válasza:
Alek ellen talán tényleg nem elég a tesója.mondjuk őt is sokan szeretik.Ha van esze Évát viszi ki,akkor visszamegy.Talán még Anikót is vihetné.
2011. febr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Emberek felfogása érdekes:D

GOmbinak esélye Éva és Anikó ellen?! hahaha..

Anikónak most nyerne kapásból:

Gombi

Jerzy

Gigi

Laci

Éva

Szandi ellen kapásból:D

2011. febr. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Éva ellen ???? Éva ellen nincs esélye Gombinak, úgy kint hagyná Éva mint a pinty.De még Anikó is.
2011. febr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 tetris ***** válasza:

Emberek! A Gombinak senki ellen sincs esélye!!!! Ő a legvisszahúzódóbb, a legcsendesebb, a legszürkébb a villában. Talán a családja elküld érte párszáz szavazatot, de szerintem többet nem fog kapni.

Az jutott eszembe, hogy a szavazást nem lehet valahogy a számítógépes hálózat útján befolyásolni valami hekkernek?

Mert nekem már az is nagyon gyanús volt, hogy a múltkor az Olivér ilyen keveset kapott. Nincs itt manipulálva a szavazás?

2011. febr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
remelem hogy nem kuldenek megint tobb 100 szavazatot egy telefonrol!
2011. febr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Bécike elkezdte kirakni a haverjait...

Egyébként Alekosz. :)

2011. febr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Ez ugye csak költői kérdés? Ki az a Gombi? :)
2011. febr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 tetris ***** válasza:
Én azért nagyon meglepődtem. Tuti biztosra vettem, hogy az Éva fog kapni legalább 5 jelet. Erre meg nem kapott egyet sem.
2011. febr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!