Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Valaki, akinek bejön VV Laci...

Valaki, akinek bejön VV Laci idegbeteg, aggresszív, fenyegető stílusa?

Figyelt kérdés
2011. febr. 19. 15:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Jól írod,akarja.Azt lehet,nem?Tudod nállam a tettek többet érnek az akarásnál.Én nem látom Bélán.Ha veszélyes lenne,már kirakták vna.Neked kérdező ki/kik a kedvenceid?
2011. febr. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Miután képes vagy két ellel leírni, hogy nálam (nem ennél a kérdésnél vettem észre először), nem sok hitelt tudok adni az okoskodásodnak.

Persze az, hogy ügyesen kifejtetted, hogy amit a Laci csinál normális, nyilvánvaló, hogy te is ugyanolyan primitív vagy.

2011. febr. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hú de kemény vagy.Tipikus a fajtádra,hogy ha valaki nem azon a véleményen van,amin te,akkor jössz a helyesírással.Kebelbarátod(kérdező)aggresszív szó helyesírását nem firtatod?Egyébként köszi,hogy szóltál,sokszor tényleg 2l-el írom,tudom h 1l csak rosszul rögzült.Biztos más is van így bizonyos szavakkal.Nagyon sokan úgy gondolják mint én,úgyhogy ha nem hiszed ...!Egyébként miután leprimitéleztél,néz magadba.Az érveid gyengék.Gondolom Alek fan vagy,úgyhogy necsoda ha érvelni sem tudsz.Ha igen kell 2-3nap,hogy előadd!
2011. febr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem megy neki senkinek, még van benne agresszió. Nem csak abban az értelemben lehet használni, hogy péppé veri a másikat. Ha nem járna kizárással, már biztos használta volna az öklét. Nevetséges, hogy számára a becsület megvédése az agresszió. És más az, hogy vitába keveredve elhangzik 1-2 fenyegető szó. Mert most nem ő volt a balhét tárgya, szóba sem került, akkor mire fel húzza úgy fel magát, hogy fenyegetőzik veréssel, és lelki terorral? Mert ha az érintett mondja, azt megértem, de ő? Nem normális dolog a lelki terror, és a másik ilyen módon való kiszekírozása. És ő sem olyan huu de okos ember, mint amilyennek mutatja magát. Olyan butaságokat tud ő is összebeszélni, hogy pislogok. És még prímszámot sem tudott mondani, pedig csak gondolkozni kellett volna.
2011. febr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egyébként még az elején írhattam vna,hogy nem jól írta az agresszív szót.Nem tettem,mert ez lett vna primitégség.Ha baj,hogy Lacit kedvelem,akkor érvelj normálisan.Kérdező,ez nem ellened irányuk,amit írtam(hisz nem bántottál),de ez a véglény...!
2011. febr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!