Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Valaki, akinek bejön VV Laci...

Valaki, akinek bejön VV Laci idegbeteg, aggresszív, fenyegető stílusa?

Figyelt kérdés
2011. febr. 19. 15:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Laci meg a csapata is mehet ki a g*cibe!!!! Rem Alek kiviszi és kinnt hagyja.
2011. febr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%

Az elején nekem ő volt a legszimpatikusabb, aztán, mikor beállt a Bálához, már nem volt annyira szimpi. Akkor kezdte el ezt a stílust, és hát nem tudom..az elején a hit, becsület volt a fő ismertetőjegye, most meg háborúzni akar. A tegnapi részben is, mikor Alek kiosztotta őket, a Laci hogy magyarázott már a többieknek a Jerzsyvel együtt. Érdekesek mindenesetre.

Nekem Alekosz a kedvencem. Nem érdekel engem, ha kolbászra vagy nőkre költi a nyereményt, hát költse, szíve joga. Ez a műsor nem arról szól, hogy kinek van a legnagyobb szüksége a nyereményre(ahogy Béci ecsetelte), hanem kit szeretnek a nézők annyira, hogy a végéig bent hagyják.

2011. febr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Laci egy idióta. Olivér távozása után arról beszélt, hogy jaj de jó, mostmár nem lesznek 4-es, 6-os, 28-as csapatok, megszűnik a klikkesedés. Ezzel szemben hogy újra elkülönültek egymástól szinte ő volt a vezér. Azt a szerencsétlen Alekoszt állandóan ki akarja csinálni idegileg. Nem normális dolog, hogyha valakivel konfliktus van, akkor azt ki kell szekálni a villából. És ahogy azt bizonygotta, hogy ha vele beszélt volna úgy Alekosz, akkor nekimegy, azzal is csak saját magát degradálta le, legalább az én szememben. Mért, csak ennyi tellik tőle? Szavakkal nem tud visszavágni? Egyből az ököl kell? Szánalmas. Én nem szeretem Lacit, remélem hamarosan ő költözik ki.
2011. febr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
11%
Felesleges a kérdésed!A szűkagyúaknak szimpibb az Alek.Csak nézz körül(ne itt),kinek,hány támogatója van.Nem idegbeteg,nem agresszív.Neki egy harc.Ő azért már vmit letett az asztalra.Még jó,hogy leépítené azt aki úgy beszélne a nőjével,mint Alek tette.Ki nem?Mit szenteskedtek?Jaj,ti soha nem fenyegetettek meg senkit???pl.dizsibe?!Leírom ide is:rejtett agresszió mindenkiben van.Ha agresszív lenne,nem tudta vna magát v.fogni,és leütötte vna,akár Olit,akár Alekot.Ezt is a Alek találta ki,azóta fújjátok.Ugyanúgy,mint,hogy Jerzy nem tud beszélni,v. h Gigi szinésznő.Ő beszél,aki még az ovit is alig járta ki?!Aki csak filmből tud idézni,önálló gondolata nincs?!A tegnapin is 4napig agyalt.Ha közbe szóltak volna azt sem tudta volna mi van.Észrevehető volt ez Oli párbaján is.Hírtelen kellett beszélnie,aztán a tudománya megállt kb.5szónál.Kinnt,ha így viselkedne,már nem élne.Hála,h Lacit egyre többen kedvelik,ezt a műmájert,meg egyre többen szétütnék.
2011. febr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%

"Ki nem?Mit szenteskedtek?Jaj,ti soha nem fenyegetettek meg senkit???pl.dizsibe?!Leírom ide is:rejtett agresszió mindenkiben van."


LOL!

2011. febr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%
Nekem egyáltalán nem jön be, remélem minél hamarabb kiesik.
2011. febr. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Megy a lepontozás,remélem örömötökben magatokhoz is nyúltatok.mi van itt?Hát persze,a sok tini csicska!
2011. febr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom, de tudjátok mikor konkrétan a lelki terrorral jön azt nem nevezném normálisan és átlagosnak, hanem gusztustalan húzásnak, hogy embereket, akikkel kénytelen együtt élni LELKILEG TERRORIZÁLNI akar. Undorító.
2011. febr. 19. 20:30
 9/15 anonim ***** válasza:
Mindenk máshogy játsza ezt a játékot,mindenki márt kedvel,talán azért mert önmagát látja benne.Valakit azért nem szeretünk,mert talán ugyanúgy magunkat látjuk benne,csak tudjuk,h az nem helyes.Kinek mi a helyes,az etikus ez már más dolog.Tényleg,nézzünk már a dolgok mögé,necsak ebből a 45percből szűrjük már le,h ki milyem.Kinnt lehet,h jóban lennén akit most nem kedvelünk.Nemtudhatjuk Laci is miért olyan,vagy az Éva,vagy az Alek.Ne legyünk már gyerekesek.Ne bántsuk már egymást.Mi sem szeretjük amikor vki pl.1beszélgetés alapján elitél minket.Ők ott bennt nyílván nem magukat adják,így nehéz véleményt mondani.Jó lenne,ha elgondolkodnátok ezen.Nemhiszem,hogy buta emberek írnanak ide.Legyünk őszinték magunkkal!
2011. febr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

számomra akkor is visszataszító, hogy Laci azt gondolja ő itt a háborús nagyfiú, és mindenkit fenyeget, lelkileg akarja terrorizálni őket.

És most őszintén, aki szereti Bécit pl. Ugye mások is látják pl Bécin, hogy sokszor neki is az agyára megy Laci agresszív stílusa? Mert én tök sokszor látom Bécin. Meg a többieken is.

2011. febr. 20. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!