Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Béci elég szemét volt a mai...

Béci elég szemét volt a mai kijelentésével, hogy mi lenne ha Szandikát vinné ki Gombi, nem? Közben meg állítólag mostanában jóban van vele ő is meg Gigi is, mégis hátbatámadnák?

Figyelt kérdés
Meg hogy akkor akár Gombi jön vissza akár Szandi legalább mindkettő feléjük húz. Én nem is értem hogy gondolta ezt.
2011. febr. 17. 21:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
Béciröl ez a véleményem : http://www.youtube.com/watch?v=9mTv2s5UiOU Itt Alekosz kifejti bővebben.
2011. febr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Alekosz... Ha eddig kérdéses volt, hogy megnyerheti-e a VV-t, remélem mostanra már nem az. Eszméletlen egy fazon. Hajrá Alek.
2011. febr. 17. 23:32
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

Én azt mondom ezért tenni is kellene, nagyon sok ismerősöm Alekosz-fan, és egyre többen anti-Bécik, de egy k.rva SMS-t nem küldtek el a múltkor sem. EZEN KELL MOST VÁLTOZTATNI!


Legalább egyet el kell küldenie mindenkinek Béci ELLEN, vagy akármelyik Béci-katona ELLEN, akárki is megy velük párbajozni, ha Évi, akkor ÉVINEK KELL VISSZAJÖNNI. Kell, hogy kapjanak egy nagy pofont!


És ha van igazságérzeted kedves olvasó (és persze ha megteheted anyagilag), kivételesen küldesz te is egy SMS-t a megfelelő karakterre (Szandika, Anikó, Évi, Alekosz), és kivételesen leszel olyan pofátlan, mint most én, és szólsz az ismerőseidnek is, hogy küldjenek ők is!:) IGAZSÁGOT A VILLÁBAN!

2011. febr. 18. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%
-N:)
2011. febr. 18. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
sztem nagyon érdekes az is h ezt amit kérdező leírtál nem adták le a villában a kiválasztáskor, így szandika nem is tudja h béci miket beszélt ellene
2011. febr. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Hát én sajnos vagyok olyan önző dög, hogy mivel a nyereményből nem kapok egy kanyit sem, nem duzzasztom az rtl számláját egy db sms-el sem.
2011. febr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Én sem, és különösen nem Alkesz mellett!
2011. febr. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%
Én sem, főleg nem Alekoszért...
2011. febr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nem ez volt a kérdés, muszáj ezt idekommentelni? ha nem küldesz, akkor nem küldesz.
2011. febr. 20. 22:51
 10/13 anonim ***** válasza:
Bocs, az sms-toborzó kommentre reagáltam. Töröltesd, ha nem tetszik, igazad van.
2011. febr. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!