Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV: Szerintetek jelenleg ki a...

VV: Szerintetek jelenleg ki a leggyengébb láncszem?

Figyelt kérdés
esetleg sorrendet is írhattok a még bentlévőkről.
2011. febr. 16. 00:32
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 08:21:


ahogy gondolod, a lényeg hogy ne a szimpátia alapján.

nekem pl Béci nem szimpi, de biztos ő a 2.-3. legerősebb.


Mindenkinek köszi a válaszokat.

2011. febr. 16. 09:27
 12/22 anonim ***** válasza:

Alekosz

Béci

Szandika

Éva

Anikó

Gigi

Laci

Gombi

Jerzy

2011. febr. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Én valahogy így képzelem a sorrendet. Sokat fórumozok, és az alapján próbálkoztam. Éva hiába viselkedett úgy ahogy, akik eddig szerették, kedvelték, azok ezután is fogják, akik meg, annak jó vesszőparipa, amit a kontjára lehet írni. Szóval ettől semmiképp sem kerül az utolsó helyre. Anikó vs Gigi összehasonlításokban is több ember írta Anikót szimpibbnek, ezért írtam előrébb Giginél. Laci meg...elég unalmas, és ezektől a hadi dolgoktól sem lesz szinpatikusabb. :) Az utolsó helyeken Gombi-Jerzy osztozik, és ahogy észrevettem, Jerzy új énje csak negatív irányba terelte.
2011. febr. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Dave46 ***** válasza:
Erzsike
2011. febr. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
Sztem Éva leggyengébb.Sokan romáznak itt Béci és Gigi kapcsán,pedig elég ránézni a szüleikre és rögtön leht látni,h nem azok. A mi környékünkön inkább úgy viselkednek a romák,mint Éva. És játsza az úri dámát,meg a felsőbbrendűt.Jerzynek nem igazán volt az életében aki embernek nevelje,mert a szülei igen korán lemondtak róla,és csak a tesójára számíthatott,de még így is ezerszer különb,mint az a pöffeszkedő alkoholista nő.Jó,h neki megvoltak a körülményei ahhoz,h tanulhasson.Nem mintha a hétfőn ez látszott volna rajta.Kb ilyen lenne intézetisen az a kiélt feje.Hú de utálom.És még másnap neki állt feljebb.Köpködött,anyázott,és még Jerzy nem ússza meg szárazon!És még azt hiszi,h félnek a jeleitől.Szánalmas.Ilyen egy iskolázott analfabéta!!!!!!
2011. febr. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Már meg lett mondva, hogy nem szimpátia kérdés. Lehet, hogy te utálod, de sokan nem.
2011. febr. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Olit is szerették,aztán meg kiesett.bocs kérdező az off-ért!
2011. febr. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Azok romázzák le őket, akik Olivér és klánját szeretik. Nekem egyikkel sincs bajom, de Éva sokkal undorítóbban viselkedik, mint Béci és társai.

Én Évát tartom a leggyengébbnek, hiába szeretik őt, mert Olivérnek is nagy volt a rajongótábora, sokan ismerik.

Így vagy ő fogja a legtöbb szavazatot kapni, vagy Gombi, mert szeretne kimenni a villából.

2011. febr. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Oli kieséséhez sokminden közrejátszott, ezt kár ebbe belevonni. Csak érdekes, hogy mikor van ilyen kérdés, hogy ki a szinpatikusabb Gigi vagy Éva, az utóbbira sokkal több "szavazat" érkezik még a hétfői adás után is.
2011. febr. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Alekosz

Szandika

Béci

Éva

Anikó

Laci

Gigi

Gombi

Jerzy

2011. febr. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!