Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV4, hány embernek lett ma...

VV4, hány embernek lett ma unszimpatikusabb a Béci féle brigád? :D

Figyelt kérdés

Kb mintha azt hinnék hogy 2x olyan hosszú f*szuk lenne csak mert kiesett az Olivér, közbe úgy fognak kipotyogni mint a legyek.

Bécinek is az a kárörvendő p*fája..., na meg ahogy ment be védeni a húgát majd szét esett útközbe a lazaságtól, még egy hét azt már az ajtón se fér ki az arcától:D

Na én így gondolom, és ti?:D


2011. febr. 14. 20:11
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Én is rájuk szavazok!
2011. febr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
76%
Gigiben megmutatkozott a cigányvér. Milyen szánalmas már, ahogy rohant a bátyjához.
2011. febr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
76%
Komolyan mondom, igaz, hogy OLinak szurkoltam inkább, de az égvilágon semmi bajom nem volt a másik csapattal sem (leszámítva Gigit talán), hát most már van. Béci is láthatóan bátrabban adja a valódi (már elnézést, nem vagyok rasszista, de CIGÁNYBŰNÖZŐ) énjét, ahelyett, hogy inkább még egy kis alázatot mutatna, ahogy azt elvárnám egy hasonló szituban. Jerzy is jól lejáratta magát szerintem.
2011. febr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit vissza kéne venniük de még mindig jobban szeretem azt a brigádot,mert pl.Éva egy gusztustalan undoritó nő,ahogy ma viselkedett,köpködött poféjkat vágott és teljesen szét volt csuszva az nagyon gusztustalan volt.

Béciék kicsit tullöttek a célon,nem kellene ennyire nyeregbe éreznik magukat.Szerintem amugy sok volt a pia bennük amikor törtnt ez az incidens is.Azért nem hiszem hogy szónélkül kelett vona hagyni ÉVa viselkedését.Amúgy Alekoszt csipázom,Aniko szánalmas egy nö,szerintem nem éne gondolkodnia azon h kijön majd Olivérhez van az Olivérnek családja.Amúgy kamu ez a nagy szerelem,merte löször BÉci majd király L most meg Olivér?Na ne...!Szandika meg ugy járna mint BB Évi,sajnos ha megnyerné rosszul élne a lehetöségekkel és ugyanugy bekattanna ez már a játék alatt is látszik.

2011. febr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
70%
pfúúú, de megmutatkozott bennük a cigányvér XD végre, végre megmutatták, hogy kicsodák
2011. febr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%
Kurucinfón igazat írtak! [link]
2011. febr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
89%

Ja, köpködés. Az egyik legundorítóbb dolog a világon, de ez a helyzet szerintem követelte azt a köpést. Béci fenyegetőzik, mer' most ő a császár, Jerzy meg megkérdezi Évától azzal az undorító kis vigyorával, hogy "mivan, félsz?"

Hát én sem tudtam volna erre találóbb választ összehozni, minthogy köpök egyet.

2011. febr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
82%
én jerzyt köptem volna le
2011. febr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Na beindult a cenzúra...
2011. febr. 14. 21:19
 20/28 anonim ***** válasza:
71%

Bécit vártam vissza az Oli-Béci párbajról. Most legszívesebben busz elé ugranék, mert undorító egy csapat lett ez a Béci team. Gigike játsza az agyát továbbra is de most már be is pofáz mindenkinek, Jerzy nevetséges, hog yazt hiszi most megmondogatja a frankót.

Hjajj Olivér...

2011. febr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!