Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Vastag Csaba és Takács Nikolas...

Vastag Csaba és Takács Nikolas cigányok?

Figyelt kérdés
Szerintem nem, de egyik ismerősöm azt mondta, hogy azok, csak rájuk kell nézni. Hát én még nem láttam kék szemű kisebbségit. Azért szerintem szörnyű, hogy olyanokat néznek cigánynak akik nem is azok.
2011. febr. 13. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem Csaba nem,de Nikolas...hát talán..erre én is kíváncsi vagyok:P
2011. febr. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Jaj dehogy is. Agyukra ment a cigányozás, ne foglalkozz velük.
2011. febr. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én olyanokat hallottam, hogy Nikolas a másik csapatban játszik (vagyis f*szhúzogató).

Egyik ismerősömet kísértem el valamilyen kozmetikushoz, aki ismeri Nikolas-t, és mondott pár furcsát róla, ami nem bizonyítja 100%-ra, de azért elkezd gyanakodni az ember.

2011. febr. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%
Előző...szánalom a köbön.....:-)
2011. febr. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Érdekelne hogy az a bizonyos kozmetikus mit mondott, mert nemhiszem h a valóságot írta a harmadik válaszoló:S

Csabáról nem tudom, hohy az-e de nemhiszem, Nikolasról pedig azt állították h Kökény Attilának a rokona és ebből indult ki ez a cigányozás... egyébként ezt ő mondta h nemigaz az interaktívban, szóval nemaz

2011. febr. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
79%
Jesszusom, mennyi idióta van a világon......Miért van az, hogy ha valaki irigy a másikra, akkor elkezd hazugságokat terjeszteni róla?? Inkább nézne magába, szánalmas...
2011. febr. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Agyamra mennek az ilyen kérdések. Ki a fenét érdekel a származásuk, mert engem nem. Ha valaki tehetséges, akkor elismerem a tudását, tisztelem származásától, szexuális beállítottságától, nemétől, bőrszínétől függetlenül.

Ilyenkor eszembe jut Elton John, aki meleg, Mága Zoltán, aki cigány. Na, meg a 100 tagú cigányzenekar. Világhírűek, tehetségesek, elismert MŰVÉSZEK!!! A többi abszolút mellékes.

2011. febr. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Csaba egyáltalán nem cigány, de Nicolas is max csak félig lehet az.
2011. febr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%
Nikolas egy több generációra visszamenő, muzsikus cigány családból származik, mondta is egyszer a Reggeliben, hogy a családjában mindenki zenél, az unokaöccse Bécsben cimbalmozik, és Nikolas is először a hegedűvel kezdte a Kőbányai Zenei Stúdióban, ahogy szinte csak cigány zenészek tanulnak... és egyébként is csak megkell nézni a szüleit, főleg az apját :) rajta nagyon látszik, de azért Nikolason is :)
2011. júl. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!