Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért van itt annyi Nikolas...

Miért van itt annyi Nikolas ellenes kérdés?

Figyelt kérdés
Netán egyeseknek savanyú a szőlő?
2010. dec. 19. 12:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom :S Sztem csodálatos hangja van és én imádom elejétől fogva...
2010. dec. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%

mert Nikolas nem jó...

Egyhangú, a hagja lehet, hogy különleges, amíg az előadását nem látom, még meg is bírom hallgatni... de...

műmájer, kamerának énekel... irritáló a mimikája.

2010. dec. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nekem tetszik a hangja. szeretem az ilyen mély férfi hangokat. :)
2010. dec. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
szerintem meg valakinek ez tetszik valakinek meg az...bárki nyeri meg majd a másik rajongói tábora úgyis csalást fog kiabálni...Nekem pl. a CSaba tűnik nagyon műnek,de azért nem fogom össze-vissza szidni.Különben is,nem az a fontos,hogy ki nyeri meg,hanem az ki marad a verseny után is reflektorfényben,ki tud majd lemezt kiadni,nézzük csak az Utasi Árpit,a nézők sajnálatból szavaztak rá,és megnyerették vele a Csillag születik-et-erre most hol van?még hírét sem hallani....
2010. dec. 19. 13:13
 5/13 anonim ***** válasza:
Azert mert szlovak(-iai magyar),sajnos azt vettem eszre hogy rengeteg nacionalista ember el Magyarorszagon,nezzetek meg a You tube-on a kommenteket a Hallelujah szam alatt...
2010. dec. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

Az emberek 90%-a nem bírja elviselni,ha a másik nem az ő véleményén van:(!

....és azért,mert szlovákiai magyar,nem magyar magyar.

Itt volt mindenkinek a lehetőség,hogy megmutassa magát,aki nem élt vele,az bánhatja.

Szerintem,ha valaki magyarul tisztán beszél,az magyar,így hajrá Nikolas!!!

A kezdetektől ő a kedvencem!

2010. dec. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Yesssz
2010. dec. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Sok undorító rasszista ember..... :(

Az a lényeg, hogy mennyire tehetséges és őszinte ember, és remélem ő fog nyerni!!!

2010. dec. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A x-faktorban az egyik legtehetségesebb és legőszintébb ember! Nem értem én sem, miért kell szidni őket! Főleg azt nem, ha valamelyik kedvenc kiesett, nem az tehet róla akivel párbajozott....
2010. dec. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
34%

Mert valaki ennek szurkol, valaki annak.

Én személy szerint úgy gondolom, hogy Nikolas produkciói egyhangúak, egyformák, mindig áll ott a színpad közepén a kalapjában és énekel a szörnyű mimikájával. Azért egy X-faktor döntőstől legalább néha elvárható lenne valami show is, egy idő után a puszta ének unalmassá válik, bármilyen jó is valaki hangja.

Ez a véleményem, lepontozhattok nyugodtan. ;)

2010. dec. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!