Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tegnap láttam a Budapest Bank...

Tegnap láttam a Budapest Bank legújabb reklámját a tévében, hogy lehet szavazni három szereplőre. Szerintetek ki fog nyerni? Mika, Manuela vagy Dalbir?

Figyelt kérdés
Ha nem tudjátok miről van szó, akkor a bank weboldalán is meg lehet nézni.
2011. febr. 12. 08:54
1 2
 11/17 anonim válasza:
Szavazni most már nem lehet, Dalbir nyert:)Én örülök hogy ő lett a kérdező, elég vicces karakter, bár most furcsa ez a váltás de szerintem ebből is jó dolgokat fognak kihozni. Rájöttek hogy nagyon fontos a két irányú kommunikációs. Szavazni most is lehet amúgy csak másra,vele kapcsolatban: [link]
2011. márc. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Sajnos én csak Dalbiros reklámot láttam :( nincs meg valahol Mika és Manuela? Ezt a linket az előttem hozzászólónál láttam, de azért megnézném a másik két jelöltet is. Ha valaki megtalálja a Budapest Bank weblapján archívumban, közölje le, legyenkedves!
2011. márc. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Sajnos én is lecsúsztam róla, mondjuk annyira nem fontos, de ha valaki megtalálja, szóljon:) Nektek szimpatikus Dalbir? Szerintem jópofa...! Elsőre nem tudtam hova tenni,de aztán megértettem hogy mi is a célja. Várom már hogy mit fog csinálni következőleg.
2011. márc. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

mostmár... nem kérdés hogy ki, ellenben sokkal inkább kérdéses, hogy a Dalbirt merre viszik majd el??

Egyenlőre egy vicces ember öltönyben komolya dolgokról beszélve... De gondolom mint ahogy az Emesére is aggattak egy vicces kedves személyiséget előbb utóbb a Dalbirra is aggatnak valamit... Szerintem rá is kicsit vicces hétköznapi személyiséget :)

De nem is baj ami bevált azon minek változtatni? :)

2011. márc. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Remélem , hogy egy fokkal kreatívabb dolgot találnak ki mint Emesénél. Nekem már kicsit sok volt az a lány. Mondjuk Dalbirban is zavar, hogy annyit gesztikulál, de később biztos vicces lesz. Legalább is remélem, mert biztos még sok reklámfilmben ő lesz benne. Az is biztos , hogy egyértelműen a nőket szólítja meg ez a reklám. Betesznek egy megértő, beszélgetni akaró indiai formát, a szép boci szemeivel. Melyik meg nem értett feleség ne szeretne kommunikálni vele. :)

Azért én kivárom a végét, mi lesz belőle és csak utána döntöm el, hogy bejön e Dalbir vagy sem :)

2011. ápr. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Nekem is sok volt, az elején sok volt benne a lehetőség, nagyot is robbant, megdobta az újdonság szele, de a végére teljesen ellaposodott. Remélem Dalbirral pont fordítva lesz, mert elég gyengén indul, remélem a végére robban nagyot :)
2011. ápr. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nem tudom hová robbanhatna.. szerintem mivel kérdezősködni fog oylan lesz mint az aldi reklámos figura megy körbe körbe az utcán vagy a bankokban és ugyanazt a kérdést felteszi és majd a viccesebbeket vágják össze :9 De remélem addigra megtanul magyarul vagy legalább is a kérdést el fogja tudni mondani magyarul indiai akcentussal mert úgy lenen az igazi .)
2011. ápr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!