Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok az Allitolag...

Mit gondoltok az Allitolag (Mithbusters) cimu sorozatrol?

Figyelt kérdés
birjatok vagy nem? es miert?
2011. febr. 10. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Huhh,én nagyon régen néztem sokszor,akkor nagyon tetszett.Biztos most is tetszene.Azért tetszett,mert érdekes volt,nem ilyen halvány tévéműsor volt,mint a többi,és lekötött rendesen.
2011. febr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nagyon szeretem, de a címét neked nem igazán sikerült leírni

MYTHBUSTERS

2011. febr. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen csak Discovery Channelt nézek :D. Kivéve amikor nem, ilyenkor National Geographic, Spektrum, Cartoon Network :D.


Mythbusters a kedvenc műsorom, Adam nagyon hülye benne (mondjuk ez benne is van szerződésében, hogy egy-egy poént mindig találjon ki mindenre), Jamie nagyon jó kontraszt Adam mellé a maga kimértségével :D. Meg szereti nézni, ha Adam szenved :D.


Kari, Tori, Grant, Jessi, Scottie (igen, ő is volt valamikor) mítoszirtó csapat pedig haláli. Kari ugye egy tünemény :D, Tori olyan, mint Adam, lehet rá számítani és minden hülyeségben benne van :D, Grant igazi lángelme, Jessi-t annyira még nem ismertem meg, Scottie pedig egész vagány csaj volt, ketten Kari-vel ugye rávették Tori-t, hogy biciklivel ugorja át a kiskocsit.... :D


Jó sorozat, mert tényleg foglalkoznak olyan mítoszokkal, amik így vagy úgy, de Magyarországon is elterjedtek, vagy hallottunk róla már.


Másik kedvenc sorozatom a Dirty Jobs, Mike Rowe eszméletlen egy jó figura :D. Meg érdekes a műsor, hogy sok embernek milyen piszkos munkát kell végezniük, hogy a többieknek jobb legyen. És ezek az emberek szeretik a munkájukat! Legalábbis ezt mondják :D. Többségük :D.


Ultimate Survivor Bear Grylls-el, ezt nem is kell kifejtenem, miért kedvenc :D.


Régen szerettem az American Chopper-t is, a régi részeket már láttam, amióta idősebb és ifjabb Paul összeveszett, azok a részek már nem annyira jók.

2011. febr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagy kedvencem! A "műfaj" legjobbja!
2011. febr. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!