Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok olivér ki meri...

Mit gondoltok olivér ki meri hívni Bécit? Vagy inkább a Jerzyt fogja?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha nem Bécit viszi, akkor tutira Lacit.
2011. febr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80% h Bécit, és 19% h Lacit fogja kihívni... Maradék 1% pedig az összestöbbi villalakó, mert ugye semmit sem zárhatunk ki :D De ha Olivér így folytatja akkor kint marad, olyan furcsa lett...
2011. febr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

remélem Bécit viszi, izgi lenne nagyon :)

de Laci sem lenne rossz , uncsi nagyon


Ha nem e kettő közül választ, akkor betoji :P

2011. febr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, hogy nem, és Lacit viszi ki(és kint is hagyja), mert Bécin még szeretném legeltetni egy kicsit a szemem:P
2011. febr. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Most jósolta meg Frabbato, hogy Bécit viszi ki, és Béci megy vissza!


ÓÓóóóóóóóóóóóóóóó

mik vannak?

szerintem Oli megy vissza, bár nem vagyok jós :)

2011. febr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát, remélem most az egyszer lesz olyan gerinces, hogy tartja magát ahhoz, amit mond. Ha nem akarja Bécit kivinni, akkor majd kreál valami balhét valakivel. Az éjjel jól összeveszett vele Szandika, jól megmondta neki a véleményét. Még akár őt is viheti párbajozni.
2011. febr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sztem is Bécit fogja...

Amúgy Szandikával összeveszett és sztem Szandinak volt igaza...

2011. febr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ezt nem láttam, de kíváncsi lennék, meg tudom valahol nézni?
2011. febr. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ha nem viszi ki Bécit bármilyen hülye indokkal is, akkor egy gyáva nyúl. bár engem nem érdekel a lényeg hogy maradjon kint.


vigye ki Anikót akkor legalább egyik tuti kint marad, utálom mind a kettőt.


Szandikát fogja kivinni, mondván hogy elviselhetetlen a kapcsolatuk. pedig Szandikának igaza van, le se szarja őket amióta Anikózik.

2011. febr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

és amúgy mi van ha Anikózik? jobban megérti Anikóval magát mint Szandikával. Szandika is adja a kis ártatlan hogy őt nem érdekli Oli közbe meg bele örül a féltékenységbe legalább lehetne olyan gerinces hogy ki állna az igazáért hogy Olit akarja ennyit erről

amúgy Bécit viszi ki szerintem és remélem Béci kinn marad a p.csába és akkor a drága húga is vissza fog venni de még benn vannak mind ketten addig uralkodni fognak az egészen mert ketten erősebbek mint külön-külön. egy kis afektáló büdös kis r.banc a Gigi!

2011. febr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!