Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csajok! Ti Enikő helyében...

Csajok! Ti Enikő helyében elmennétek a párbajra?

Figyelt kérdés
Tudom nem csalta meg őt Olivér Anikóval,de mondott neki olyanokat,hogy nekem kurv@ra rosszul esne ha az én pasim ilyeneket mondana egy másik nőnek és ölelgetné meg simogatná.
2011. febr. 5. 21:56
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Na megyek aludni:)köszönöm mindenkinek a válaszát!Jó volt veletek beszélgetni!!
2011. febr. 5. 23:37
 22/30 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy Oli azért csinálja ezt Anikóval a párbaj előtt,hogy érdekesebb ember legyen.Lehet, ez is egy taktikai húzás a párbaj előtt.Így ki az érdekesebb az emberek szemében?Oli vagy a belassult Béci?Tuti Olivér megy vissza.
2011. febr. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Én nem hiszem,hogy ez taktika lenne egyszerűen Oli nagyon kanos csak ezzel a húzásával ki tudja mi fog történni.Elhiszem,hogy szereti a csaját,de akkor miért csinálja ezt?Nem lettem volna Enikő helyében tegnap az tuti!
2011. febr. 6. 08:53
 24/30 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom Anikó is mit képzel magáról, hogy neki csak olyan pasik kellenek akik kapcsolatban élnek?? Először Bécibe volt szerelmes azután Király L. Norbiba majd Olivér.. Olivér meg egy féreg!! Eddig bírtam de most már egyiket se, sőt kiráz a hideg mindkettőtöl, hogy tudnak így viselkedni. Enikő helyébe nem mennék el a párbajra sőt beküldenék neki egy szép levelet, hogy vége mert egy ország előtt lealázott a kis ribanc anikóval együtt!!! Ez annyira gusztustalan..
2011. febr. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hagynám el, viszont nem mennék el a párbajra! Először is leszögezném, hogy undorító volt ez Olitól! Anikó még hagyján, nincs kint senkije azt csinál amit akar, itt pl szerintem egyértelmű volt, hogy ha Olivér nem megy utána folyton, akkor Anikó lenyeli magában, és nem kattan rá a témára! Ettől függetlenül őt sem csípem kifejezetten!

Én az Enikő helyében legalább annyival büntetném, hogy nem ülök ott a sorok között, gondolkodjon csak el, hogy még is mit művel. Iszonyatosan gáz, hogy sír hogy mennyire hiányzik neki a párja, aztán az első komolyabb szeretethiányos pillanatában ezt csinálja! Aztán természetesen ha kiesik, akkor lenne egy komolyabb beszélgetésem vele, és majd eldől hogyan tovább... Viszont 100%-ig biztos vagyok benne hogy ott lesz a csaj a párbajon! Nem lennék a helyében az biztos. Ilyenkor pedig mélységes tiszteletem Bécinek és Gombinak is, amiért ők bírják, pedig Béci még beszélni sem beszélhetett a párjával amióta bent van.

2011. febr. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Teljessen igazad van utolsó!Én sem Anikótol vártam volna,hogy vegyen vissza magából hanem Olitól!Nagyon csalódtam Olivérben sajnos sztem is ott lessz Enikő a párbajon,bár én biztos nem tudnék ott mosolyogni az Olivérre,mintha minden rendben lenne,mert ez nagyon gusztustalan volt tőle pláne amit mondott Olivér:pár hete még nem tudta mi az,hogy csinos nő,mert csak az Enit látta.Mekkora paraszt!Amikor Bécinek szerelmet vallott Anikó milyen érdekes ő tudta kezelni ezt az egész helyzetet!
2011. febr. 6. 13:56
 27/30 anonim válasza:
én nem mennék el a helyében, és igen mint ahogy azt már írták előttem, ha kijönne már rég ki lenne dobva, ez fogadná. én hagynék üzenetet..azt idézném amit Anikónak mondott a tegnapi műsorban.
2011. febr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Meg is érdemelné!
2011. febr. 6. 14:06
 29/30 anonim ***** válasza:
Én tuti elmennék,mert tényleg nehéz lehet 3 hónapig csaj nélkül lenni és nem csinált olyan durva dolgot,meg azért látszik mennyire szeretik egymást,biztos nem ezért fognak szétmenni :)
2011. febr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Nem csinált semmit ez tény... de már ahogy ránézett, és folyamatosan ölelgette, puszilgatta, nekem már az sok lett volna hogyha a páromról van szó. Arról nem is beszélve ahogy kihúzta Anikóból, hogy mit is érez miért stb. Talán ezért én sem hagynám el, viszont annyi "gondolkodni valót" adtam volna neki, hogy nem ülök ott a nézők között. Ha el is mentem volna, de valahol végignéztem volna egy tv-n és kész, nem ültem volna be, ne is lásson, majd ha kiesik megbeszéljük...
2011. febr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!