Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csajok! Ti Enikő helyében...

Csajok! Ti Enikő helyében elmennétek a párbajra?

Figyelt kérdés
Tudom nem csalta meg őt Olivér Anikóval,de mondott neki olyanokat,hogy nekem kurv@ra rosszul esne ha az én pasim ilyeneket mondana egy másik nőnek és ölelgetné meg simogatná.
2011. febr. 5. 21:56
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Most így nézve az online közvetítést, biztos, hogy nem. Már vagy 10 perce csak ölelik egymást. Olin látszik, hogy ő is odavan Anikóért.
2011. febr. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Hol nézed most online kedves utolsó válaszoló?
2011. febr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Szerintetek Enikő fentvan iwiwen vagy facebookon?Beírtam a nevét de nagyon sokat dobott ki sajna nemtudom hány éves és hol lakik hátha tudnám szűkíteni a listát.
2011. febr. 5. 22:57
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Az Alekosz témára reagálnék először. Azért nem kell ennyire bekajálni mindent amit egy bulvárlap ír. Igen, Alekónak van valami nője kinn, de közelsem a menyasszonya úgy tudom, nem is az a házasulós fajta. Ez inkább csak testi kapcsolat, Alekosz már kinn is csalta folyamatosan, amit nem is titkolt. Szóval a csaj nagyon jól tudja, hogy mit vállalt, nem sajnálom. Különben is, ahogy beköltözött azóta próbálna csajozni, mért csak most robbant ez ki? Nevetséges. Titokban akart maradni a csaj, most meg nekiáll itt siránkozni az újságnak, mert ebből most haszna van. Legalábbis én ezt látom ebben. Szánalmas, nem sajnálnivaló.


Olivér. Igen kicsit erős most ez, ahogy néz Anikóra, látszik rajta, hogy bejön neki, nem lehet kellemes érzés Enikőnek. Az egy dolog, hogy megtetszik ott neki valaki, vonzódik hozzá, az még nem bűn, régóta össze vannak zárva, azért szexuális téren is ki van éhezve, ez még érthető. De engem az zavart, hogy még ő ment oda forszírozni, hogy Anikó mond el mi tetszik bennem, meg mond ki...meg ahogy néz rá...Nem azért, de ilyen esetben nem inkább kicsit kerülniük kéne egymást, minthogy ölelkezni, meg agyonrágni, hogy ki mit érez, és hogy mit nem lehet? Vagy a hiúságát akarta legyezgetni? Nem tudom, de nem tetszett az biztos. Még az a jó, hogy tartotta magát, és tényleg nem csalta meg. De már ezt sem kellett volna. Én Enikő helyében lehet nem mennék el a párbajra.

2011. febr. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Miközben néztem az esti összefoglalót épp az volt a fejemben, hogy szegény barátnő mit érezhet, miközben szintén ezt nézi. Sajnálom én is, biztos elkeseredett.

Nem tudom, hogy elmennék-e a helyében. Szerintem ő elmegy.

2011. febr. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
22.42-nek: valovilag.hu
2011. febr. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Igen Olivér szinte kikényszerítette Anikóbol a válaszokat pedig ha Oli nem kérdezősködött volna amit én sem értem,hogy miért tett talán nem mentek volna el eddig,de látszott rajta,hogy tetszik neki a szitu.Bejön neki Anikó tény ami tény jobban is néz ki,mint Enikő,de ezt nem érdemli meg a barátnője!
2011. febr. 5. 23:06
 18/30 anonim válasza:
100%
Nekem végig ökölben volt a kezem, amíg néztem, annyira felmérgelt Olivér viselkedése! A barátnője helyében szóba sem állnék vele, az 100%! Nagyot röhögnék, ha nem menne el a párbajára..... de sajnos el fog, mert szereti..
2011. febr. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Először is köszi a linket Kéredző! Egyébként meg itt most mindenkivel egyetértek. Végig olvastam az összes választ. Meg amúgy meg ez a Szandika ügy is ... Ki tudja még mi lesz belőle..
2011. febr. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Szerintem Szandika,mint nő nemjön be neki csak,mint haver,bár ez Szandikát nem nagyon érdekli ha kapnak alkoholt fog még történni 1smás.
2011. febr. 5. 23:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!