Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tényleg smárolt VV Anikó...

Tényleg smárolt VV Anikó Olivérrel?

Figyelt kérdés
tegnapi élő adásban volt vmi ilyesmi..
2011. febr. 5. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Én örülnék neki,sztem tök összeillenek,de Olivér még tartja magét a bnője miatt.Szerintem már nem sok kell neki,h megadja magát,hisze Szandika is felajánlotta,h lehetne vmi meg Anikó is.Remélem vmeikkel összejön. :)))
2011. febr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
az oké:) de mi volt köztük vki tudja???????????????????????
2011. febr. 5. 21:06
 3/11 anonim ***** válasza:

Most megy épp a tv-be.. én nem láttam hogy csókolóznának, Olivér bevallotta ugyan hogy vonzódik Anikóhoz, de mondta neki azt is, hogy szereti az Enikőt és nem dobná el magától.

Amúgy most van szünet és pont a szünet előtti bejátszásban mutatták ahogy Olivér és Anikó beszélgettek a fürdőben, Anikó sírt, Olivér pedig semleges fejet vágott. (gondolom elmondta neki hogy vegyen vissza, mert nem akar tőle semmit se)



Én viszont nem örülnék neki ha bárkivel összejönne a villából, mert nekem se esne jól fordított esetbe ha a párom lefeküdne egy csajjal úgy, hogy én otthon várom őt!


20/L

2011. febr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nem smároltak.Viszont örülnék,ha összejönne Anikóval. XD
2011. febr. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Ugyan már, honnan tudod, hgoy otthon várja őt, lehet, hogy már összefeküdt fűvel fával? :)
2011. febr. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kapjanak aidset!
2011. febr. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nem smaroltak feltettek a valovilag.hura a beszelgetesuket es Oliver azt mondta nki h imadnivalo

hat meg nem jottek ossze de jo lenne ha osszejonnenek:D

2011. febr. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az nem tunik fel nekik hogz tíz év korkulombség van koztuk?
2011. febr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Utolsó:


És akkor mi van?

2011. febr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
XXI. században élünk
2011. febr. 7. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!