Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Láttátok hogy néz ki VV...

Láttátok hogy néz ki VV Zsuzsi hullámosa?

Figyelt kérdés
Szegényt egy kis kerek kalitkába tartja egyéb tartási hibák mellett és ha jól láttam még nagyon atkás is volt. Ha ilyet látok mindig nagyon ideges leszek és legszívesebben jól beolvasnék neki(enyhén fogalmazva).
2011. jan. 26. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nézem a VV-t néha, de Zsuzsi nevűről nem is hallottam :S:S Ki az a VV Zsuzsi?! :O
2011. jan. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

a való világban kizárólag idióták vannak, tehát nem csodálom.....igaz, nem láttam, de el tudom képzelni.

Sztem is gáz, amikor vki állatot tart, de azt nem teszi megfelelően, de ez ellen nem lehet tenni semmit....legföljebb elhozod....többek között ezért van nekem 12 macskám xD

2011. jan. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A bombanő, asszem. Akit kizártak, mert dobálózott.
2011. jan. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2011. jan. 26. 21:17
 5/10 anonim ***** válasza:

"a való világban kizárólag idióták vannak"


Mondjuk ilyet meg nyilván csak az mond, aki még soha nem is látott belőle semmit. Bár akkor meg nem tudom mire fel. A legvalószínűbb az inkább, hogy te is nézed mondjuk, csak ugye divat lehordani mindennek. De annyira meg nem vagy értelmes, hogy megértsd: két különböző dolog lehordani egy műsort és annak a szereplőit. Na mindegy. D:

2011. jan. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
neked milyen tv-d van,h. még az atkákat is látod vele ?:O
2011. jan. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem az atkákat láttam hanem azt hogy kb. így nézett ki ha nem rosszabbul. Ez pedig arra utal hogy atkás a madár.

[link]

2011. jan. 26. 22:25
 8/10 anonim ***** válasza:
Szegeny madarka
2011. jan. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jah..

[link]

2011. febr. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ki tud egy madárral foglalkozni, ha állandóan fotózásokon meg a tv-ben szerepel, biztos még aludni sem jár haza. Az ilyennek minek háziállat.
2011. febr. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!